Yeni Barış Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
21 Haziran Cum
Nereden?
Nereye?

Yeni Barış Turizm

Yeni barış turizm firması 1974 yılında Ağa Aydın tarafından İstanbul merkezli olarak kurulan şehirlerarası yolcu taşıma sektöründe hizmet veren bir seyahat firmasıdır. Bu bağlamda firmanın yaklaşık 11 aracı bulunmaktadır ve araçlar ortalama 9 yaşındadır. Aynı zamanda firmanın araçları 2+1 ve 2+2 olmak üzere sınıflara ayrılmıştır, bu sayede tekli koltuk ile seyahat etmek isteyen yolcular firmanın 2+1 modellerini tercih edebilir.

Firmanın araçları içerisinde televizyon, Wi-Fi ve tuvalet gibi eklentilerde bulunmaktadır, bu bağlamda firmanın araçlarının günümüz standartlarına uygun kaliteli ve konforlu araçlar olduğunu söylemek mümkündür. Son olarak firma ile seyahat etmek isteyen yolcular firmanın web sitesinden ve çeşitli otobüs bileti satan sitelerden bilet alarak firma ile seyahat edebilir.

Yeni Barış Turizm İletişim

Yeni barış turizm firmasının merkez şubesi olmak üzere birçok yan şubesi bulunmaktadır, bu bağlamda firmanın her şubesinin farklı iletişim numarası mevcuttur. Aynı zamanda firmanın çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır, bu sayede Türkiye’nin her yerinden çağrı merkezi numarasını arayarak firmaya ulaşmak ve otobüs bileti satın alma gibi işlemleri halletmek mümkündür.

Yeni Barış Turizm Müşteri Hizmetleri

Yeni barış turizm firmasının müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra şube numaraları ve diğer iletişim bilgileri şu şekildedir;

  • Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 840 00 34
  • Ankara Şube Numarası: 0312 224 05 24
  • Bursa Şube Numarası: 0224 261 33 24
  • Erzincan Şube Numarası: 0446 214 24 00
  • İstanbul Şube Numarası: 0212 658 04 24
  • İzmir Şube Numarası: 0232 472 22 65
  • Tokat Şube Numarası: 0546 419 62 99

Yukarıda belirtilen iletişim numaraları kullanılarak firmadan otobüs bileti almak mümkündür, aynı zamanda müşteri hizmetleri numarası, firma ile yapılacak tüm işlemler için kullanılabilir.

Yeni Barış Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Yeni barış turizm firmasının web sitesinde bulunan biletler kısmından bilet sorgulama işlemi yapılabilmektedir, bu bağlamda bilet sorgulaması yapan kişiler sefer saati, koltuk numarası, peron numarası gibi detaylı bilgilere ulaşabilir. Son olarak firmadan otobüs bileti alan yolcular, bilet bilgilerine mail ve SMS yoluyla firma tarafından gönderilen bilgi mesajlarına bakarak da erişebilir.

Yeni Barış Turizm Bilet İptal İade

Yeni barış turizm firmasından otobüs bileti alan yolcular, biletlerini firmanın müşteri hizmetleri numarasını kullanarak veya firmanın web sitesinde bulunan biletler kısmından iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu bağlamda firma bilet iptal işlemlerinde 24 saat politikasını uygulamaktadır, sefer saatinden 24 saat öncesine kadar alınan biletler iptal edilmektedir.

Firmanın izlemiş olduğu bu politika hemen hemen tüm otobüs firmaları tarafından izlenmektedir. İade işlemlerinde ise firma yolcularına bilet bedellerini aynı gün veya bir sonraki gün içerisinde iade etmektedir. Ancak iade işlemlerinde hafta sonu ve resmi tatil günlerinde iade işlemi yapılamamaktadır.

Yeni Barış Turizm hakkında yapılan yorumlar
Yeni Barış Turizm İçin Görüş Bildirin