Özlem Cizre Nuh

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
17 Nisan Çar
Nereden?
Nereye?

Özlem Cizre Nuh

Güneydoğu Anadolu'nun en kapsamlı ve gelişmiş seferlerini yapan firmaların başında gelen Özlem Cizre Nuh kurulduğu zamandan beri merkezinden başlayarak Türkiye'nin hemen hemen tüm bölgelerine yolcu taşımacılığı yapar. Kuruluş yılı olan 1986'da açılan ofisinin merkezi hala Cizre yani Şırnak olmasına karşılık hizmet anlayışında gelişim ve değişim yapılması adına sürekli yenilikler yapmayı amaçlayan bir yaklaşımla hizmetlerine devam eder.

Firmanın müşterilerine yolcu veya müşteri olmaktan farklı olarak misafir anlayışıyla bakması memnuniyetin temelinde yatan etmeni özet bir şekilde ortaya koyacaktır. Aldığınız bilet sadece bir noktadan başka bir noktaya güvenle ulaştırılmanızın yanında uzun yılların tecrübesini, gelişim ve konforunu da beraberinde getirir.

Özlem Cizre Nuh İletişim

Memnun kalınacak bir şekilde araç donanımına sahip olmak isteyen Özlem Cizre Nuh bunun için araçlarının yani filosunun bakım ve onarımlarını tamamlamak adına titizlikle çalışır. Elemanlarının eğitimlerine özel bir şekilde yaklaşırken aynı zamanda yolculuğunuzun başlamasından bitimine kadar tüm taleplerinizi düşünerek hareket eder.

Sadece Batı Karadeniz Bölgesine henüz seferi olmayan seyahat acentesi birçok kente giden yolcularının ekonomik fiyatlarına karşılık asla değişmeyen müşteri yaklaşımları nedeniyle tercihi olmayı başarıyor. Ülke içinde yapılan seferlerin yanında ihtiyaçlardan ve yolcuların taleplerinden dolayı yurtdışı Irak ve Ortadoğu seferlerine de başlayarak hizmet ağını geliştirmek adına başarılı bir adım atmıştır.

Özlem Cizre Nuh Müşteri Hizmetleri

Güvene dayalı, ikramların ve sıcak soğuk içeceklerin servis edildiği, bagajların kaybolmadığı ve yolculuktan memnun kalınan seyahatleriniz için Özlem Cizre Nuh biletlerinden satın almalısınız. Vardığınız kentte şehir içi önemli noktalara ulaşımda bulunulmasında bile ücretsiz servis ağı kuran firma şubelerine yenisini ekleyerek büyümeye devam ediyor. İletişim numarası olan 4444773 veya (0486)-444-47-73 numaralarından sefer, bilet, bagaj, kampanya, yolculuk, varış saati veya diğer gerekli detaylarla alakalı yetkinliği olan elemanlardan destek alabilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Otobüs Bileti Sorgulama

Bilet satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra aradan uzun zaman geçmesi koltuk, peron, varış yeri, zamanı, bagajla alakalı konularda kontrol gerekli olduğunda Özlem Cizre Nuh aranmalıdır. Firmanın biletlerle alakalı sorgulama yapma imkanı olmasına karşılık temel olarak güvenlikten dolayı buna uygun şekilde hareket etmesi ve telefonda bilgi vermemesi yaygındır. Yardımcı olmak adına güvenliği de ön planda olan farklı yollardan biletinizin sorgulanması adına yol gösterici çözümler sunarak bu durumu çözecektir.

Özlem Cizre Nuh Bilet İptal İade

Biletlerinizi alırken her seferinde yolculuğa katılacağınızı düşünmüş olsanız da bazen elde olmayan nedenler seferde değişim yapılmasını zorunlu hale getirebilir. Bu noktada Özlem Cizre Nuh firmasının çağrı merkezlerine ulaşılması için zaman kaybetmemeli ve sefer saatini kaçırmamak adına çabalamalısınız. Aracın kalkışı gerçekleştikten sonra bilet iadeniz mümkün olmayacağından sefer saatine olabildiğince uzak olacak şekilde iade için onay vermeli ve ortalama 15 gün süren banka ve ödeme işlemlerini yaptırmak adına ricada bulunmalısınız.

Özlem Cizre Nuh hakkında yapılan yorumlar
Özlem Cizre Nuh İçin Görüş Bildirin