Adıyaman Uçak Seferleri

En Ucuz Uçuş 180 TL
Nüfus 2.237.940
Telefon Kodu 416
Adıyaman Hava Durumu (16 Nisan)
açık (21°C)
17 Nisan
az bulutlu (23°C)

Adıyaman Uçak Bileti Fiyatları

Adıyaman Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Adıyaman Havalimanı şehir merkezine 22 kilometre uzaklıktadır. Hem iç hatlarda hem de dış hatlarda hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine çeşitli ulaşım imkanları bulunmaktadır. Aynı şekilde şehir merkezinden de Adıyaman Havalimanı’na kolaylıkla ulaşabileceğiniz pek çok ulaşım şekli bulunmaktadır.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Adıyaman Havalimanı’ndan hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmak isterseniz ulaşım seçenekleri içinde taksi ile şehir merkezine ulaşım sizin için doğru bir karar olacaktır. Adıyaman Havalimanı’nda gece ve gündüz 24 saat taksiler hizmet vermektedir.

Araç Kiralama ile Şehir Merkezine Ulaşım

Eğer araç kiralama hizmeti ile şehir merkezine ulaşım sağlamak istiyorsanız Adıyaman Havalimanı içinde bulunan Araç Kiralama firmalarından istediğiniz özellikte aracı kiralayabilirsiniz. Adıyaman Havalimanı içinde hizmet veren Araç Kiralama Firması AVİS’tir.

Yolcu Servisi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri de Yolcu Servisi ile şehir merkezine ulaşımdır. BAY-TUR Yolcu Servisleri Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımı sağlamaktadır.

Adıyaman Seferi Bulunan Uçak Firmaları

Adıyaman İlçeleri

Besni Çelikhan Gerger
Gölbaşı Kahta Samsat

Adıyaman Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 2.237.940

Adıyaman Plaka Kodu Kaçtır ?

Adıyaman Telefon Kodu ?