İzmir Uçak Seferleri

En Ucuz Uçuş 180 TL
Nüfus 4.367.251
Telefon Kodu 232
İzmir Hava Durumu (16 Nisan)
kapalı (27°C)
17 Nisan
kapalı (26°C)

İzmir Uçak Bileti Fiyatları

İzmir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine 14 kilometre mesafede yer alan Adnan Menderes Havalimanı aynı zamanda İzmir Konak’a yaklaşık 30 dakikalık mesafede yer almaktadır. Şehir merkezine ulaşım için tercih edilebilecek ulaşım şekilleri taksi, yolcu servisleri, toplu taşıma ve araç kiralama şeklinde sıralanmaktadır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı’ndan şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır. Havalimanı terminalleri dışında 27 saat hizmet veren taksiler mevcuttur.

Araç Kiralama İle Şehir Merkezine Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı’nda hem ulusal hem de uluslararası araç kiralama firmalarının ofisleri bulunur. Bu ofislerden dilediğiniz aracı ister uzun süreli isterseniz de kısa süreli olarak kiralayabilirsiniz. Şehir merkezine ulaştıktan sonra şehir merkezinde yer alan firmanın ofisine aracınızı teslim edebilirsiniz.

Yolcu Servisleri ile Şehir Merkezine Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı’ndan hareket eden HAVAŞ yolcu servisleri ile şehir merkezine ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. HAVAŞ servisleri ekonomik ulaşım sağlamak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Toplu Taşıma İle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşımda toplu taşıma diğer bir tercih edilen alternatiftir. Havalimanı çevresinde bulunan duraklardan şehir merkezine otobüs ile ulaşabilirsiniz. Otobüs ile ulaşım yöntemini tercih etmeyi düşünüyorsanız İzmir belediye otobüslerinde Kentkart kullanılmaktadır. Otobüs dışındaki diğer toplu taşıma seçeneği de tren ile ulaşımdır. Terminalin hemen dışında trenlerin kalktığı peronlar bulunmaktadır. Kısa bir yürüyüş mesafesinde olan tren istasyonuna giderek şehir merkezine ulaşım için kullanabilirsiniz.

İzmir Seferi Bulunan Uçak Firmaları

Izmir İlçeleri

Aliağa Balçova Bayındır
Bayraklı Bergama Beydağ

İzmir Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 4.367.251

İzmir Plaka Kodu Kaçtır ?

İzmir Telefon Kodu ?

İzmir Seyahat Rehberi

İzmir Gezilecek Yerler
İzmir Gezilecek Yerler
Karşıyaka Gezilecek Yerler
Karşıyaka Gezilecek Yerler
Çeşme Gezilecek Yerler
Çeşme Gezilecek Yerler