Isparta Otobüs Bileti

Isparta Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 444.914
Telefon Kodu 246
açık
Isparta Hava Durumu (16 Nisan)
açık (20°C)
parçalı
17 Nisan
parçalı bulutlu (18°C)

Isparta Otobüs Bileti Fiyatları

Isparta Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Isparta şehir merkezine ulaşım konusu iç ve dış hatlardan gelen yolcuların merak ettiği konuların başında gelir. Isparta Otogarı; ülkemizin güneybatısında, Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde bulunur.

Göller Bölgesinin de içerisinde yer alan otogar, gülleri ile ünlü olan Isparta şehrine giriş yapabileceğiniz bir ulaşım merkezidir. Isparta'nın çevresinde konumlanan ve komşuluk içerisinde olduğu; Burdur, Antalya, Afyonkarahisar ve Konya gibi şehirler için bir geçiş noktası konumunda olan Isparta Otogarı, karayolundan ulaşım açısından oldukça önemli bir mevkide konumlanmıştır.

Isparta Otogarı, Süleyman Demirel Caddesi üzerinde bulunur. Şehir merkezine yaklaşık 3 km uzaklıktadır ve bu açıdan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta Otogarının merkeze 3 km mesafede olmasından dolayı, ulaşım için özellikle taksi seçeneğini yolcular tarafından daha çok tercih edilir. Isparta Otogarına yaklaşık olarak 3 kilometrelik bir mesafede bulunan şehir merkezi, taksi ile ulaşım sağlandığında maliyet olarak fazla bir tutara denk gelmez. Mesafenin kısa olması sonucu, oldukça makul bir ücret karşılığında şehir merkezine gidilebildiği için yolcular tarafından en sık tercih edilen ulaşım yöntemi taksidir. Fazla yükü olan, acil bir işi olan ya da sağlık sorunu olan yolcular için en kısa sürecek olan ve rahat ulaşım sistemi taksidir. Bu sebeple yolcular tarafından en sık tercih edilen ulaşım aracı taksiler olmuştur.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Toplu taşıma tercih eden yolcular, otobüsleri kullanarak şehir merkezine kolayca ulaşabilirler. Isparta otogarından farklı istikametlere giden yolcular da ilk olarak şehir merkezine gitmeyi düşünebilir.

Çünkü neredeyse tüm otobüs hatları şehir merkezinden geçerek istikametlerine devam ederler. Bu sebeple şehir merkezinden aktarma yapmak bazı ilçelere gidecek olan yolcular için oldukça mantıklı bir yoldur. Halk otobüslerinin seferleri gün içerisinde oldukça sık olsa da akşam saatlerinde mevsimlere de bağlı olarak azalır. Bunun için otogara geç saatte inecek olan yolcular bu durumu göz

önünde bulundurarak kendilerine başka alternatifler belirlemelidir. Geç saatlerde otogara inen yolcular için diğer alternatif ulaşım yöntemleri servisler ve taksilerdir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmalarının yolcularına sunduğu ücretsiz servisler, şehir merkezine ve çevredeki ilçelere gün içerisinde sefer yapmaktadır ve yolcuların bu şekilde gidecekleri yerlere rahatlıkla ulaşmaları sağlanmaktadır. Bu ücretsiz yolcu servisi alternatifi, birçok yolcunun otogarda ilk ulaşım tercihleri arasında yer alır. Ücretsiz yolcu servislerinin saat ve güzergahları; firmalara ve mevcut yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösterdiğinden dolayı, bu konu hakkında detaylı bilgiler firmalardan alınmalıdır.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler, Isparta ilinde ulaşımda sıkça tercih ediliyor olsa bile sefer sayıları ve yoğunluk nedeniyle şehirler arası yolculuk yapan kişiler tarafından çok fazla tercih edilmez. Özellikle de vakit kaybına neden olacak bekleme sürelerinin uzun olması ve araç içlerinin çok fazla dolu olması, yolcuların diğer ulaşım alternatiflerini tercih edilmelerine neden olur.

Isparta Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Isparta Otogarları

Merkez Otogarı 0246 227 20 70
Bahçelievler mahallesi, terminal no: 10 / 322000

Isparta İlçeleri

Aksu Atabey Eğirdir
Gelendost Gönen Keçiborlu

Isparta Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 444.914

Isparta Plaka Kodu Kaçtır ?

Isparta Telefon Kodu ?

Isparta Seyahat Rehberi

Yenişarbademli Gezilecek Yerler
Yenişarbademli Gezilecek Yerler
Isparta Aksu Gezilecek Yerler
Isparta Aksu Gezilecek Yerler
Isparta Gezilecek Yerler
Isparta Gezilecek Yerler