Batman Otobüs Bileti

Batman Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 45 TL
Nüfus 608.659
Telefon Kodu 488
açık
Batman Hava Durumu (19 Nisan)
açık (27°C)
kapalı"
20 Nisan
kapalı (24°C)

Batman Otobüs Bileti Fiyatları

Batman Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Batman ilinin otogarı şehir merkezine çok yakın bir mesafededir. Bu nedenle merkezi ulaşım oldukça kolaydır. Açtıktan sonra ister araç kiralama ile isterseniz de toplu taşıma araçları olan otobüs ve minibüsleri tercih ederek merkezi ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogarın çevresinde bulunan ticari taksilerde Bu tercihlerden bir tanesi olabilir. Ayrıca bazı otobüs firmaları tarafından biletle yolculuk yapan yolcularına ücretsiz servis imkanı da sunuluyor. Kısacası Batman otobüs terminalinden Batman şehir merkezine ulaşım sağlamak amacıyla birden fazla ulaşım seçeneği sunuluyor. Bu ulaşım seçenekleri arasından kişilere en uygun ve en rahat olanı seçmek ise yolculara kalmış bir durum.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Batman şehir merkezi ile otogar arası mesafe yaklaşık olarak 3.5 kilometredir. Bu mesafenin çok yakın olması nedeniyle merkeze gidecek olan kişiler daha çok tatlı seçeneğini tercih etmektedir. Mesafenin su olması sebebiyle hem taksi ücreti Bahar cüzi bir miktar olacak hem de ağır yükü olanlar ve acil işi olanlar için çok daha avantajlı bir seçenek olacaktır taksiyle yolculuk yapmak. Otogarın yakınlarında bulunan taksi durakları ise 7/24 hizmet veriyor olup yolcularının hızlı bir şekilde ulaşmak istedikleri yerlere ulaşmasına yardımcı oluyor. Şehir merkezine ulaşım seçenekleri arasında en çok tercih edilen ise taksiyle yolculuk oluyor.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile yolculuk yapmayı sevmeyen yolcular genelde toplu taşıma araçlarını tercih ediyor. Ve toplu taşıma araçlarını tercih eden kişiler otogarın çevre noktalarından geçen otobüslerin kullanarak şehir merkezlerine ulaşım sağlıyorlar. Fakat bu seçenek yolcular için gündüz saatlerinde alternatif bir seçenek olsa da akşam saatleri için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Çünkü hat otobüsleri akşam saatlerinde sıklıkla geçmeyip belirli bir saatten sonra da hizmet vermiyorlar. Özellikle otogara gece iniş yapanlar için toplu taşıma aracı olan halk otobüsleri ile yolculuk yapmak pek alternatif bir seçenek değildir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Özellikle bilet alarak yolculuk yapan yolcular için belirli otobüs firmaları tarafından yolcularına sunduğu ücretsiz yolcu servisleri, şehir merkezlerine ve yolcuların gideceği ilçelere taşımalar yapmaktadır. Öncelikle yolcuların konforlu ve rahat bir şekilde ulaşım sağlamasına yardımcı olan ayrıcalık hemen hemen tüm yolcular tarafından tercih edilmektedir. Servis ile şehir merkezine ulaşım Hem ücretsiz olması açısından hem de yolcuların rahat bir yolculuk yapması açısından tercih edilebilir en iyi alternatifler arasında yer alır.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler ile şehir merkezine ulaşım yolcular tarafından pek tercih edilen ulaşım çeşitlerinden değildir. Çünkü otogar çevresinde bulunan şehir merkezine ulaşım sağlayan minibüsler otogarda bulunan otobüslerin sefer sayılarının çokluğu ve yoğunlukları sebebiyle minibüslerde boş yer bulmak hemen hemen neredeyse imkansız. Bu nedenle yolcular için hem saatlerce minibüs beklemek hem de minibüslerde boş yer bulmak oldukça zor bir hal alıyor.

Batman Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Batman Otogarları

Başti Otogarı 0488 214 17 49
Hilal mahallesi başti otogar no:72060

Batman İlçeleri

Beşiri Gercüş Hasankeyf
Kozluk Sason

Batman Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 608.659

Batman Plaka Kodu Kaçtır ?

Batman Telefon Kodu ?

Batman Seyahat Rehberi

Hasankeyf Gezilecek Yerler
Hasankeyf Gezilecek Yerler
Batman Gezilecek Yerler
Batman Gezilecek Yerler
Kozluk Gezilecek Yerler
Kozluk Gezilecek Yerler