Hatay Otobüs Bileti

Hatay Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 1.628.894
Telefon Kodu 326
parçalı bulutlu
Hatay Hava Durumu (19 Nisan)
parçalı bulutlu (12°C)
hafif
20 Nisan
hafif yağmur (14°C)

Hatay Otobüs Bileti Fiyatları

Hatay Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Hatay iline ait olan otogar, şehir merkezine yakın bir bölgede konumlanmış olmasından dolayı ulaşımda bir hayli kolayca gerçekleşmektedir. Hatay otogarına inen yolcular Hatay şehir merkezine ulaşım konusunda hiçbir şekilde sorun ve sıkıntı yaşamazlar. Hatay otogarı üzerinden şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcuları taksi, otobüs, minibüs ve ücretsiz servis alternatifleri beklemektedir. Bu alternatifleri kullanan her Hatay yolcusu, gönül rahatlığı ile kısa süre içerisinde Hatay şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler. Bu alternatifler arasında en çok tercih edilmekte olanlar genellikle otobüs, taksi ve otobüs firmalarına ait olan ücretsiz servisler olmaktadır.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay otogarı üzerinden, Hatay şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular minibüs, otobüs, taksi ve ücretsiz servisleri tercih edebilirler. Hatay otogarı önünde yer alan otobüs durağından Hatay yolcuları, şehir merkezine ve şehrin dört bir yanına hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca geç saatlerde Hatay otogarına iniş yapan Hatay yolcuları, otogar içerisinde bulunan taksi durağından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler. Otobüs firmalarının ücretsiz bir şekilde hizmete sunduğu servisler ile de bilet sahibi olan yolcular, ücretsiz bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile şehir merkezine ulaşım Hatay otogarından hem hızlı bir şekilde hem de maliyetli bir şekilde gerçekleşmektedir. Otogarın şehir merkezine yakın olmasından kaynaklı olarak taksiler, hem hızlı bir şekilde hem de maliyetli bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır. Sağlık sorunu bulunan her yolcu gönül rahatlığı ile Hatay otogarından şehir merkezine ulaşmak için taksi alternatifini seçebilirler.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay otogarı önünde, şehir merkezine ve şehrin diğer hatlarına giden otobüsler için halk otobüsü durağı yer alıyor. Toplu taşıma ile şehir merkezine gidecek olan yolcular için otobüsler en güzel alternatifler olarak Hatay yolcularının önüne belirmektedir. Ayrıca şehrin bazı yerlerine ulaşmak isteyen kişiler Halk otobüsleri ile şehir merkezine giderek, şehir merkezinden diğer hatlara giden otobüslere binebilirler. Otobüsler, şehir merkezine ve şehrin diğer hatlarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlamak için en güzel alternatifler arasında yer almaktadır.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmaları, bileti olan her yolcu için ücretsiz olarak şehir merkezine ve şehrin belirli ilçelerine ulaşım hizmetleri sağlamaktadır. Gün içerisinde birçok yere ücretsiz bir şekilde servis hizmeti verilmektedir, ancak servis alternatifinden yararlanacak olan kişilerin otobüs firmaları ile saatleri konuşması gerekmektedir.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler, Hatay halkı tarafından sık sık tercih edilmesine rağmen Hatay yolcuları tarafından en az tercih edilen alternatifler arasında bulunmaktadır. Minibüs seferlerinin azlığı ve minibüslere olan yoğunluktan dolayı birçok yolcu tarafından minibüs alternatifi yerine başka alternatifler seçilmektedir. Hatay otogarına inen yolcular, eğer acil işleri varsa ya da yükleri ağır ise minibüsler yerine başka alternatifleri tercih edebilirler.

Hatay Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İstanbul Otogarları

Alibeyköy Otogarı
Samandıra Otogarı
Harem Otogarı 0212 568 99 70

Hatay Otogarları

Antakya Otogarı 0539 399 93 63
Antakya / 31180

Hatay İlçeleri

Altınözü Antakya Arsuz
Belen Defne Dörtyol

Hatay Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 1.628.894

Hatay Plaka Kodu Kaçtır ?

Hatay Telefon Kodu ?

Hatay Seyahat Rehberi

Arsuz Gezilecek Yerler
Arsuz Gezilecek Yerler
İskendurun Gezilecek Yerler
İskendurun Gezilecek Yerler
Hatay Gezilecek Yerler
Hatay Gezilecek Yerler