Antalya Otobüs Bileti

Antalya Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 2.511.700
Telefon Kodu 242
açık
Antalya Hava Durumu (20 Temmuz)
açık (35°C)
açık"
21 Temmuz
açık (32°C)

Antalya Otobüs Bileti Fiyatları

Antalya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Antalya şehirlerarası otobüs terminali ile Antalya şehir merkezi arasında uzun bir mesafe vardır. Fakat günümüzde gelişen ulaşım yöntemleri ile bu mesafeleri çok kısa bir şekilde aşmak mümkündür. Antalya otogarından şehir merkezine yolculuk yapmak için hat otobüslerini, otogar minibüslerini ve çevrede bulunan ticari taksileri kullanarak şehir merkezine çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya şehirlerarası otobüs terminalinde bulunan firmaların yolcularına sağladığı ücretsiz servis imkânlarından yararlanarak da şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Antalya ilimiz turistik bir il olduğu için otogarda geçireceğiniz süre içerisinde burada bulunan hediyelik eşya dükkanları ve turistik ürünler yerleri gezerek vakit geçirebilirsiniz. Otogar içerisinde bir şeyler atıştırabileceğiniz birden fazla büfe de bulunur.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Günümüzde en çok tercih edilen ulaşım yöntemi taksi ile yapılan yolculuktur. Antalya şehirlerarası otobüs terminalinden Antalya Şehir Merkezine Ulaşım yaparken de taksiyle ulaşım yapabilirsiniz. Fakat aradaki mesafenin fazla olması nedeniyle taksiyle ulaşım yapmayı tercih ettiğiniz zaman ücretin fazla tutacağını göz önünde bulundurmanız gerekir. Özellikle ağır yükü olan ve çok acil işi olan yolcular için en alternatif seçenek taksidir. Antalya otogarının çevresinde bulunan ticari taksi duraklarında ki taksiler otogardan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için sınırsız hizmet vermektedir. Sizlerde bu taksi dili kullanarak rahat bir şekilde şehir merkezine kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan Antalya şehir merkezine ulaşım yöntemlerinden biriside hat otobüsleridir. Otogarın çevresinden geçen hat otobüsleri ile rahat ve konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksiye göre daha az bir ücretle ulaşım yapmanızı sağlayan hat otobüsleri sizler için daha avantajlı olacaktır. Fakat hat otobüsleri belirli ve sınırlı saatlere kadar hizmet sağladığı için özellikle yolculuğu gece sonlanacak olan yolcular için halk otobüsleri ile ulaşım yapmak mümkün değildir. Bu yüzden gece iniş yapacak o yolcuların daha farklı bir alternatife göz önünde bulundurması gerekir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya otogarından şehir merkezine ulaşım seçeneklerinden en avantajlı olan servis ile ulaşım yöntemidir. Çünkü servisler otobüs firmalarının özellikle bilet karşılığında yolculuk yapan yolcularına ücretsiz olarak sunmuş olduğu bir hizmettir. Yolculuğunuz sonlandıktan sonra otobüs otogarında bulunan servislerle şehir merkezine veya ilçelerine ücretsiz olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlamak amacıyla en çok tercih edilen ulaşım şekli servislerle yapılan ulaşımdır.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya şehirlerarası otobüs terminalinde bulunan şehir merkezine servisler düzenleyen minibüslerle de şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat terminallerde bulunan seferlerin sayısının fazla olması ve kişi sayısının yoğunluğunun çok olması nedeniyle minibüslerde yer bulmak oldukça zordur. Bu nedenle minibüslerle yolculuk yapacak olan kişilerin minibüslerde fazla kişi olmasını ve minibüslere bekleme süresini göze alması gerekir.

Antalya Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Bursa Otogarları

Osmangazi Otogarı 0224 261 54 00
Terminal cad. demirtaş dumlupınar organize sanayi bölgesi / 16190

Antalya Otogarları

Merkez Otogar 0242 332 01 05
yenidoğan mahallesi dumlupınar / kepez

Antalya İlçeleri

Akseki Alanya Demre
Döşemealtı Elmalı Finike

Antalya Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 2.511.700

Antalya Plaka Kodu Kaçtır ?

Antalya Telefon Kodu ?

Antalya Seyahat Rehberi

Kalkan Gezilecek Yerler
Kalkan Gezilecek Yerler
Alanya Gezilecek Yerler
Alanya Gezilecek Yerler
Belek Gezilecek Yerler
Belek Gezilecek Yerler