Düzce Otobüs Bileti

Düzce Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 392.166
Telefon Kodu 380
hafif yağmur
Düzce Hava Durumu (19 Nisan)
hafif yağmur (14°C)
orta
20 Nisan
orta şiddetli yağmur (24°C)

Düzce Otobüs Bileti Fiyatları

Düzce Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Batı Karadeniz tarafında bulunan Şirin ve yemyeşil olan Düzce şehrine ulaşım oldukça kolaydır. Hem İstanbul hem de Ankara tarafından otoban kullanılarak Düzce iline rahatça ulaşım sağlanabilir. Ankara ve İstanbul'u bağlayan TEM otoyolu ve d-100 karayolu Düzce ili üzerinde olduğu için ulaşım da oldukça kolaydır.

Düzce daha öncesine Bolu iline bağlı iken 1900 depremi sonrasında il olma özelliğini kazanmıştır. Doğal güzellikleri ile oldukça sevilen bir kent özelliğine sahip olan Düzce önemli turistik merkezlerinden birisidir.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

1999 depremi sonrasında ilk olarak kabul edilen Düzce'nin eski otogarı taşınmıştır. Eski otogarda yalnızca bir büfe bulunması sebebiyle ziyaretçilerinin birçok ihtiyacını karşılayamamaktaydı. Ancak Düzce otogarında en ucuz otobüs bileti bulmak oldukça kolaydır. Her zaman bilet bulunmaması sebebiyle seyahatten bir iki gün öncesinde bilet almak önerilmektedir.

Düzce'nin yeni otogarında tuvalet, restoran, mescit, büfe ve PTT merkezleri de bulunmaktadır. Yeni otogar sayesinde ziyaretçilerin çok ihtiyacı karşılanmaktadır. Düzce otogarından şehir merkezine ulaşım için genelde belediye otobüsleri tercih edilmektedir. Kiremit ocağı Mahallesinde bulunan Düzce otogarı birçok nitelikli firması ile hizmet vermektedir. Bunun en önemli nedeni Ankara yönüne giden birçok otobüsün burada aktarma yapmasıdır. Otogardan şehir merkezine ulaşım ise yalnızca 20 dakika sürmektedir.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan taksi durağı sayesinde araç bulmak oldukça kolaydır. Taksiyle şehir merkezine ulaşım imkanından faydalanmak isteyen vatandaşların masraflı bir ulaşım şekli olduğunu bilmesi gerekmektedir. Taksi ücretlerinin yüksek olduğu Düzce ilinde ulaşım için yüksek ücret ödememek isteyenlerin tercihi toplu taşıma hizmetleri olabilir.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce ilinde hizmet veren otobüslerde kart 81 adı altında kullanılan otobüs kartları ile ekonomik bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlamak mümkündür. Belediye otobüs hizmetleri sabah 06:30 ve akşam 23:20 saatleri arasında sürmektedir. Çift yönlü seferler sayesinde istenilen güzergaha hareket etmek mümkündür.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları tarafından serviste şehir merkezine ulaşım hizmeti sunulmaktadır. Şehir merkezi yanı sıra ilçelere de ulaşım sağlanmaktadır. Otobüs firmalarının hizmet verdiği servisler ise ücretsiz olarak çalışmaktadır. Ancak servislerin ücretsiz olması sebebiyle her zaman yer bulmak ya da şehir merkezine ulaşım sağlanacak servis bulmak mümkün olmamaktadır. Servislerin geneli ise şehir merkezine ulaşım hizmeti vermektedir.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce ilinin bazı bölgelerinde ulaşım minibüsler ile olabilmektedir. Minibüsler sayesinde ulaşım oldukça ekonomiktir. Ancak gidilecek güzergaha göre minibüsler için ücretler değişmektedir. Ulaşım araçları arasında en fazla kullanılan otobüslerdir. Merkezden minibüslere aktarma yapılarak ulaşım sağlanmaktadır. Düzce Şehir Merkezine Ulaşım için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Yolcular ise minibüs ile ulaşımı fazla dolu olması ya da bavul sorunun olması sebebiyle fazla tercih etmemektedir.

Düzce Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Düzce Otogarları

Merkez Otogarı 0380 514 14 34
Azmimilli mahallesi, 465. sokak no: 11 / 81020

Düzce İlçeleri

Akçakoca Cumayeri Çilimli
Gölyaka Gümüşova Kaynaşlı

Düzce Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 392.166

Düzce Plaka Kodu Kaçtır ?

Düzce Telefon Kodu ?