Erzurum Otobüs Bileti

Erzurum Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 762.062
Telefon Kodu 442
hafif yağmur
Erzurum Hava Durumu (20 Temmuz)
hafif yağmur (17°C)
açık"
21 Temmuz
açık (22°C)

Erzurum Otobüs Bileti Fiyatları

Erzurum Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Yüksek sayılabilecek bir nüfusa ve her yıl 100 binlerce ziyaretçiye sahip olan Erzurum, genellikle kara yolu ile gelen yolcular tarafından ziyaret edilen bir şehirdir. Fakat şehirde havaalanı da bulunmakta ve başta merkez olmak üzere, diğer şehirlere gitmek için birçok kişi bu havaalanını kullanmaktadır. Ayrıca havalimanı ve otobüs garı, şehir merkezine ortalama 25-30 dakika uzaklıkta olduğu için, Erzurum şehir merkezine ulaşım için şehirde hizmet veren birçok işletme bulunmaktadır. Sizde şehre gelmiş ve merkeze gitmek istiyorsanız, gar ve havaalanında faaliyet gösteren şirketlerin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sadece firmaların sunduğu merkeze gidiş seçeneklerinden değil, belediyenin sağladığı otobüs hizmetlerinden de yararlanabilir ve Erzurum şehir merkezine gidebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehre gelen birçok kişinin ve ziyaretçinin bir numaralı tercihi, şehir genelinde faaliyet göstermekte olan taksi işletmeleridir. Birçok kişinin taksileri tercih ediyor olmasındaki neden ise, hem ekstra eşya taşıma imkanı tanıyor olmaları, hem de kişileri şehrin herhangi bir noktasına bırakabilmeleridir. Bununla birlikte taksiler, hız ve konfor açısından avantajlı olsalar da, fiyat konusunda diğer opsiyonlardan pahalıdır.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehre gelenlerin diğer bir tercihi de, belediye tarafından ayarlanan ve herkese uygun fiyatlar ile sunulan otobüs hizmetleridir. Şehre gelen birçok kişinin otobüsleri tercih ediyor olmasındaki neden ise, otobüslerin diğer tüm opsiyonlara nazaran çok daha uygun fiyatlı hizmet veriyor oluşudur. Ayrıca otobüsler, konfor bakımından birçok noktada avantajlı olsalar da, hız ve eşya taşıma konusunda eksi konumdadırlar.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehre gelirken faydalandığınız ulaşım şirketinin, genellikle sizler için özel olarak ayarladığı servis hizmetleri bulunmakta ve sizlere ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Birçok tur şirketinin sunduğu servis hizmeti, beklemenize gerek olmadan sizi şehir merkezine iletebilmekte ve beraberinde tüm eşyalarınızı taşıma imkanı sunmaktadır. Ayrıca servis hizmetleri, ücretsiz olduklarından dolayı cebiniz için de ekstra bir maliyet oluşturmaz ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlarlar.

Eğer şehre birden fazla kişi ve fazla eşya ile gelmiş ve tur şirketinin sunduğu servis hizmetlerinden faydalanmak istemiyorsanız, özel olarak hizmet veren araç kiralama şirketlerine başvurabilirsiniz. Bu firmalar ile iletişim kurarak, kişi sayısına ve eşya durumuna göre araç kiralaması yapabilir ve şehre geldiğiniz an karşılanarak gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Minibüsler ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehirde faaliyet gösteren diğer ulaşım seçeneklerine nazaran en az şekilde tercih edilen şehir merkezine ulaşım şekli minibüslerdir. Çünkü minibüsler uzun süren bekleme sürelerine ve diğer seçeneklere göre oldukça düşük konfor seviyelerine sahiptir. Fiyat konusunda her ne kadar avantajlı olsalar da, eşya taşıma konusunda da diğer seçeneklerin gerisindedirler. Bu gibi sebeplerden ötürü şehre gelen birçok ziyaretçi, minibüsleri tercih etmek yerine diğer ulaşım seçeneklerine yönelmektedir.

Erzurum Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Erzurum Otogarları

Yakutiye Otogarı 0442 218 22 93
Çiftlik mahallesi kars - erzincan yolu / 25050

Erzurum İlçeleri

Aşkale Aziziye Çat
Hınıs Horasan Ispir

Erzurum Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 762.062

Erzurum Plaka Kodu Kaçtır ?

Erzurum Telefon Kodu ?

Erzurum Seyahat Rehberi

Uzundere Gezilecek Yerler
Uzundere Gezilecek Yerler
İspir Gezilecek Yerler
İspir Gezilecek Yerler
Tortum Gezilecek Yerler
Tortum Gezilecek Yerler