Kastamonu Otobüs Bileti

Kastamonu Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 379.405
Telefon Kodu 366
şiddetli yağmur
Kastamonu Hava Durumu (30 Mayıs)
şiddetli yağmur (17°C)
hafif
31 Mayıs
hafif yağmur (21°C)

Kastamonu Otobüs Bileti Fiyatları

Kastamonu Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Kastamonu hakkında en merak edilen sorular arasında Kastamonu şehir merkezine ulaşım nasıldır? sorusu yer almaktadır. Kastamonu'dan şehir merkezine ulaşım oldukça kolay ve hızlıdır. Şehir merkezine minibüslerle ulaşım sağlamak en kolay yoldur. Taksi ile ulaşım maliyeti düşük ve minibüslere göre daha kısa sürelidir.

Ücretsiz şehir merkezine ulaşım imkanı sağlayan ilçe otobüsleri Kastamonu için oldukça önemli bir faktördür. Kastamonu küçük bir şehir olmasından dolayı ulaşım imkanı kısıtlı ancak çok kolaydır. Ulaşımın kolay olması insanlar için oldukça önemli olmakla birlikte öğrenciler için de servis kullanılmadan minibüslerle ulaşım sağlamak oldukça kolay ve büyük bir şanstır.

Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu çok büyük bir şehir olmadığı için ulaşımı oldukça kolay ve az maliyetlidir. Şehir merkezine ulaşım için kullanabileceğiniz alternatifler dolmuşlar, taksiler, servis araçlarıdır. Çok fazla alternatif şansınız yoktur.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu Şehirler Arası Otobüs Terminalinin yanında ulaşımınızı kolaylaştıracak taksi durağı mevcuttur. Taksi durağında her zaman ve her saat için taksi bulunmaktadır. Şehir merkezi ve otogar arasında bulunan mesafe araçla 15 20 dakikalık bir mesafe olduğu için taksi ile seyahat etmenin maliyeti oldukça düşük ve hesaplıdır.

Minibüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu'da en sık kullanılan ulaşım şekli toplu taşımalardır. Maliyeti düşük olmakla birlikte her 5 dakikada bir otobüs çıkarılması açısından da minibüs avantajlıdır. Bir kaç metrede bir bulunan duraklar birbirine oldukça yakındır. Süt Mahalle, Süt Değirmen, Kuzeykent, Cezaevi minibüsleri vardır.

Gideceğiniz yerler ara sokaklar işte Süt Mahalle veya Süt Değirmen minibüslerini tercih etmeniz fayda sağlayacaktır. Süt Mahalle, Süt Değirmen, Kuzeykent ve Cezaevi minibüslerinin hepsi şehir merkezine gitmektedir. Otogarın yanında bulunan duraktan hepsi geçmektedir. Eğer fazla zaman harcamak istemezseniz veya acil bir işiniz varsa Kuzeykent minibüslerine binmek size zaman kazandıracaktır.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu'da şehir merkezine ulaşımda otobüs kullanımı ilçeler arasında yapılmaktadır. Belirli aralıklarla ilçelerden otogara gelen otobüsler öncelikle şehir merkezine uğramaktadır. Şehir merkezine uğradıktan sonra otogara gelmektedir. Son durak otogardır. İlçelerden merkeze otobüs kullanılmaktadır. Otogardan veya herhangi bir semtten şehir merkezine otobüs ile ulaşım imkanı bulunmamaktadır. İller arası yapılan seyahatlerde otobüsler genellikle şehir merkezinde inecek olan yolcuları otogara gelmeden şehir merkezinde indirmektedir. Kastamonu'da ulaşım için oldukça güzel ve sağlıklı imkanlar sağlanmaktadır. Kolay ve maliyeti düşük olması dolayısıyla da son derece büyük bir şans teşkil etmektedir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine servis ile ulaşım ilçelerden gelen yolcular için bulunmaktadır. İlçe otobüsleri otogardan şehir merkezine; şehir merkezinden otobüs terminaline ücretsiz ulaşım sağlamaktadır. Şehir merkezine ulaşmak için otogardan ilçe otobüslerine binebilirsiniz. Oldukça kolay ve çok fazla zaman harcamadan Kastamonu'nun her semtinden şehir merkezine ulaşım sağlama imkanınız bulunmaktadır.

Kastamonu Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İstanbul Otogarları

Alibeyköy Otogarı
Samandıra Otogarı
Harem Otogarı 0212 568 99 70

Kastamonu Otogarları

Merkez Otogarı 0366 214 32 35
Kuzeykent Mahallesi, Özen Sitesi, 2 A / 37150

Kastamonu İlçeleri

Abana Ağlı Araç
Azdavay Cide Çatalzeytin

Kastamonu Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 379.405

Kastamonu Plaka Kodu Kaçtır ?

Kastamonu Telefon Kodu ?

Kastamonu Seyahat Rehberi

Cide Gezilecek Yerler
Cide Gezilecek Yerler
Şenpazar Gezilecek Yerler
Şenpazar Gezilecek Yerler
Kastamonu Gezilecek Yerler
Kastamonu Gezilecek Yerler