Kırklareli Otobüs Bileti

Kırklareli Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 361.836
Telefon Kodu 288
parçalı bulutlu
Kırklareli Hava Durumu (16 Nisan)
parçalı bulutlu (23°C)
hafif
17 Nisan
hafif yağmur (19°C)

Kırklareli Otobüs Bileti Fiyatları

Kırklareli Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Ulaşımı en rahat olan illerden biridir ve Kırklareli şehir merkezine ulaşım konusunda son zamanlarda epey dikkat çeken çalışmalara imza atmıştır. Zaten halihazırda kalabalık bir nüfusa sahip olmadığından şehir içinde oldukça rahat ulaşım imkanı tanınır ve bununla ilgili hiçbir sıkıntı çıkmaz. Son derece uygun fiyatlarla beklemediğiniz kadar kısa bir sürede şehir merkezine varmak mümkündür. Bunun yanında yolların son zamanlarda epey gelişmiş olması ulaşım sistemini de etkilediği söylenebilir.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

En kolay ve ucuz ulaşım yollarından biri de taksilerdir ve Kırklareli'nin günümüzde bu kadar gelişmesinin sebebidir aslında. Üstelik her yerde bulunabiliyor olmaları, standart çalışma saatlerine sahip olmayışları ve rahat ulaşım garantisini vermeleri insanları farklı bir alternatif aramaya itmemiştir. Son derece uygun fiyatla ve trafiğin yoğun olmamasından kaynaklı avantajıyla günümüzde taksilere sıkça rastlamak mümkün hale geldi.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs kartlarının sürekli olarak indirimde olması halinde beklenenden daha az bir grup insanla seyahat edildiğinden oldukça ilginç görüntüler ortaya çıkmaktadır. Hem rahatlığı hem de hijyene dikkat edilmesi bu noktada otobüslere olan ilgiyi arttırmıştır ve bunun yanında sefer sayıları oldukça fazladır. Yalnızca 10 dakika içerisinde durak sayısını takip etmeden bile 2 otobüsün geçtiği görülebilir ve insanların memnuniyeti sebebiyle oldukça kullanılabilir hale gelmiştir. Aynı zamanda belediyenin sitesinde otobüs duraklarının nerede olduğunu, kaç durak kaldığı gibi soruların cevapları açık bir şekilde bulunabilir. Güvenle seyahat edilmesi bakımından en önemli ve sık kullanılan araç olduğunu söylemek mümkündür.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Günümüzde Kırklareli'nde şehir merkezine ulaşım için servislere pek rastlanmasa da bir miktar kullanılabilir durumdadır. Genelde insanlar yük alıp bindirmek için otobüslerin konforlu olmasından kaynaklı avantaj sebebiyle bu ulaşım aracını tercih etmemektedirler. Fiyat konusunda ise otobüs firmalarından bilet almış olan kişiler herhangi bir ücret ödemezler fakat saatleri konusunda pek de düzenli değillerdir. Günün belli saatlerinde servis aracı bulmak zor hale gelebilir, bu bakımdan insanların eleştirilerini üzerlerine toplamışlardır.

Minibüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler de en az otobüsler kadar kullanımı yaygın ulaşım araçlarıdır ve son derece rahattır. Şehir merkezine ulaşım için gerek fiyatı ve gerek kalitesiyle de adından söz ettirmeyi başarırlar. Aynı zamanda bekleme süresinin az olması, otobüs ve minibüslerin kalktığı yerden binmeniz dahilinde ise 6-7 dakika gibi bir sürenin olması ve bütün bu sebepler minibüsleri diğer ulaşım araçlarına nazaran etkili kılmıştır. Sürekli yolcu alıp bindirdiğinden kalabalık değildir ve duraklar fazladır, bu sebeple herhangi bir sorun çıkmaz. Akşam ve sabah olmak üzere günün belli saatlerinde biraz kalabalık olabilir ve böyle olduğu takdirde herhangi bir durakta inileceğinden şehir merkezine varmadan kalabalık azalmış olur.

Kırklareli Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Kırklareli Otogarları

Merkez Otogarı 0288 214 32 09
Karaca ibrahim Mahallesi, Mustafa Kemal Bulvarı No:51 / 39000

Kırklareli İlçeleri

Babaeski Demirköy Kofçaz
Lüleburgaz Pehlivanköy Pınarhisar

Kırklareli Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 361.836

Kırklareli Plaka Kodu Kaçtır ?

Kırklareli Telefon Kodu ?