Muğla Otobüs Bileti

Muğla Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 983.142
Telefon Kodu 252
hafif yağmur
Muğla Hava Durumu (19 Nisan)
hafif yağmur (18°C)
şiddetli
20 Nisan
şiddetli yağmur (11°C)

Muğla Otobüs Bileti Fiyatları

Muğla Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Muğla otogarı, şehir merkezine son derece yakın bir konumda yer alıyor ve merkezi konumda yer almasından kaynaklı olarak ulaşımda son derece kolay olmaktadır. Birçok ulaşım alternatifi Muğla ili üzerinde bulunmaktadır, ayrıca bu alternatiflere ek olarak araç kiralama seçeneği de alternatifler arasında yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile de ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır ve toplu taşımayı seçecek olan kişiler için otobüs ve minibüsler yer almaktadır. Ayrıca taksi seçeneği de en cazip ve en uygun fiyatlı alternatiflerden birisi olmaktadır ve Muğla otogarından şehir merkezine otobüs firmalarının ücretsiz servisleri de yer almaktadır.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla otogarından şehir merkezine birçok ulaşım alternatifi mevcuttur ve bu alternatiflerin en çok tercih edileni otobüsler ve minibüslerdir. Ayrıca yükü ağır olan ya da sağlık problemi yaşayan kişiler için taksiler bulunmaktadır ve bu alternatifler ile şehir merkezine ulaşım süresi yaklaşık olarak 7 dakika olmaktadır. Ayrıca otobüs firmaları ücretsiz servis hizmeti de verip ücretsiz servisler ile şehir merkezine ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Otobüs firmalarına ait servisler gün içerisinde hizmet vermektedir ve bu otobüsler ise gece 01.00 saatine kadar hizmet göstermektedir.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın merkeze yakın bir konumda olmasından dolayı taksi seçeneği çok sıkça bir şekilde tercih edilmektedir ve özellikle şehir merkezine gidecek olan birçok yolcu taksi seçeneğini tercih etmektedir. Muğla otogarı ve şehir merkezi arası 2 kilometreye yakın bir mesafede bulunduğu için taksi ile ulaşım 3 dakika sürmektedir. Ayrıca mesafenin yakın olmasından kaynaklı olarak çok düşük bir fiyat tuttuğu için sağlık problemi yaşayan kişiler, gönül rahatlığı ile taksileri tercih edebilirler.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla otogarının önünde yer alan duraktan, şehir merkezine birçok otobüs gitmektedir ve otobüs ile beraber şehir merkezine ulaşım süresi yaklaşık olarak 5-7 dakika arasında sürmektedir. Gece 01.00 saatine kadar hizmet veren otobüsler, yolcuların işini kolaylaştırdığı için otobüsler ile şehir merkezine ulaşım güzel bir alternatif olarak yolcuların önüne çıkmaktadır.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Her otobüs firmasının şehir merkezine hizmet verdiği, servisleri mevcut olup bu servisler ile biletli yolcular ücretsiz olarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler. Özellikle yük durumu ağır olan kişiler gönül rahatlığı ile servisleri seçebilirler ve ilin bazı ilçelerine ve şehir merkezine ücretsiz servisler ile ulaşabilirler. Ücretsiz firma servisleri ile şehir merkezine doğru ulaşım sağlamak isteyen kişiler için güzel bir alternatif olmaktadır.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler, Muğla ili üzerinde sık sık tercih edildiği için Muğla otogarı önünden şehir merkezine minibüsler kalkmaktadır. Bu minibüsler ile şehir merkezine 7 dakika içerisinde ulaşmak oldukça mümkündür ancak yoğunluk sebebi ile otogardan şehir merkezine giden minibüsler pek fazla tercih edilmez. Zaman kaybına sebep olan minibüsler yerine taksi ve servisler tercih edildiğinden kaynaklı olarak minibüsler, en düşük tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır.

Muğla Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Muğla Otogarları

Merkez Otogarı 0252 214 00 37
Atatürk Bulvarı, Ahmet Saadettin Özhan Sokak

Muğla İlçeleri

Bodrum Dalaman Datça
Fethiye Kavaklıdere Köyceğiz

Muğla Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 983.142

Muğla Plaka Kodu Kaçtır ?

Muğla Telefon Kodu ?

Muğla Seyahat Rehberi

Muğla Gezilecek Yerler
Muğla Gezilecek Yerler
Bodrum Gezilecek Yerler
Bodrum Gezilecek Yerler
Fethiye Gezilecek Yerler
Fethiye Gezilecek Yerler