Nevşehir Otobüs Bileti

Nevşehir Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 30 TL
Nüfus 303.010
Telefon Kodu 384
hafif yağmur
Nevşehir Hava Durumu (7 Aralık)
hafif yağmur (9°C)
hafif
8 Aralık
hafif yağmur (9°C)

Nevşehir Otobüs Bileti Fiyatları

Nevşehir Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Nevşehir Anadolu'nun en gözde şehirlerinden biridir. Bu ilde Nevşehir şehir merkezine ulaşım için çeşitli yollar bulunur. İlçelerin birbirine yakınlığı sayesinde herhangi bir ilçeden Nevşehir şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Otogar şehrin biraz dışında da olsa ulaşım yolları mevcuttur.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir otogarında indiğiniz zaman sizi şehir merkezine götürecek minibüsleri, servisleri ve taksi hizmetini bulabilirsiniz. Bu yolları kullanarak şehir merkezine hızla seyahat edebilirsiniz. Bunun yanında bu hizmetlerle ilçelere de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Otogar çok büyük değildir ve otogarda aradığın her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Şehir merkezine ulaşım yollarına ulaşmakta bir o kadar kolaydır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile nerede olursanız olun Nevşehir şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanmak istemezseniz bu bir seçenektir ancak ilde taksi fiyatları görece pahalıdır. Hangi ilçede olursanız olun taksi hizmetini kullanma imkanınız bulunmaktadır. Taksi hizmeti turistik bir bölge olduğu için oldukça gelişmiştir. Samimi ve size yardımcı olmaya çalışan taksi sürücüleri ile keyifle seyahat edebilirsiniz.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir dışı otobüslerin durağı otogardır ve şehir merkezine uğramadan geçer. Bu yüzden otobüsle geldiğiniz taktirde otogardan ulaşım yollarını kullanmalısınız. Bunun dışında otobüslerin şehir merkezinde yolcu indirmesi yasaktır. İstisna olarak ilçe otobüsleri ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu otobüsler şehir merkezinde belirli otobüs duraklarında sizi bırakırlar.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir şehir merkezine ulaşabilmeniz için bir diğer alternatif servistir. Otogardan rahatlıkla binebileceğiniz servisler sizi şehir merkezine ve aynı zamanda ilçelere ulaştıracaktır. Bunun yanında alışveriş merkezlerinin servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir şehir merkezine giden birçok minibüs bulunur. Yol kenarında bulunan duraklarda beklediğiniz zaman kısa zamanda bir minibüse binerek şehir merkezine gidebilirsiniz. Oldukça hızlı ve ucuz bir seyahat yönetimidir ancak toplu taşıma kullanmak istememeniz halinde daha özel seyahat araçları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Minibüs sürücüleri size her zaman yardımcı olup şehir merkezi hakkında bilgilendirebilirler. Bunun yanında gitmek istediğiniz yere sizi doğrudan bırakabilirler. Genelde yoğun olan şehir merkezi trafiği yüzünden minibüs yolcuğu uzayabilir.

Bunların dışında her zaman için Nevşehir şehir merkezine yürüme seçeneği bulunmaktadır. Peri bacalarının eşsiz manzaralarını seyrederken yürümek gerçekten güzeldir. Yollar engebeli olduğu için sizi yoracaktır fakat zamanınız varsa ilçeler arasında yürümek, ardından şehir merkezine geçmek eşsiz bir tecrübe sunacaktır. Eğer bir ulaşım aracı bulamazsanız ve yürümek istemezseniz her zaman otostop çekmeyi düşünebilirsiniz. Turistik olması açısından otostopun oldukça yaygın olduğu bir yerdir. Hızlıca Nevşehir şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanında tanıştığınız kişiler sayesinde Nevşehir hakkında yeni bilgiler öğrenebilir, şehir merkezinde neler olduğunu öğrenip istediğiniz doğrultuda rahatça gidebilirsiniz.

Nevşehir Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Bursa Otogarları

Osmangazi Otogarı 0224 261 54 00
Terminal cad. demirtaş dumlupınar organize sanayi bölgesi / 16190

Nevşehir Otogarları

Merkez Otogarı 0384 213 4025
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Necip Fazıl Bulvarı No:1 / 50040

Nevşehir İlçeleri

Acıgöl Avanos Derinkuyu
Gülşehir Hacıbektaş Kozaklı

Nevşehir Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 303.010

Nevşehir Plaka Kodu Kaçtır ?

Nevşehir Telefon Kodu ?

Nevşehir Seyahat Rehberi

Derinkuyu Gezilecek Yerler
Derinkuyu Gezilecek Yerler
Avanos Gezilecek Yerler
Avanos Gezilecek Yerler
Gülşehir Gezilecek Yerler
Gülşehir Gezilecek Yerler