Şanlıurfa Otobüs Bileti

Şanlıurfa Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 35 TL
Nüfus 2.073.614
Telefon Kodu 414
açık
Şanlıurfa Hava Durumu (20 Temmuz)
açık (34°C)
açık"
21 Temmuz
açık (35°C)

Şanlıurfa Otobüs Bileti Fiyatları

Şanlıurfa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Tarihi dokusuyla her yıl çok sayıda ziyaretçi kabul eden Şanlıurfa şehir merkezine ulaşım kısa sürede tamamlanmaktadır. Yolcular açısından otobüs veya diğer seçenekleri sunan şehirde araç kiralama hizmeti veren firmalarda bulunmaktadır. Şehir içi ulaşımda en fazla kullanılan seçenek olan toplu taşıma araçlarının fiyatları çok uygun olan Şanlıurfa da şehir merkezine ve sonrasına başka noktalara gitmek isteyen ve rahatlığa önem verenler ise taksi veya araç kiralama hizmetinden faydalanabilirler.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Modern görüntüsü ve etrafındaki bağlantı yollarının fazlalığıyla ulaşımın basit şekilde gerçekleştirildiği Şanlıurfa otogarı şehir merkezine sadece 5 dakika uzaklıktadır. Yolculukları sonrası rahat, hızlı veya ekonomik şekilde şehir merkezine adım atmak isteyenler için seçenekler sunan otogarda firmaların kendi müşterilerine özel servisleri de bulunmaktadır. Servis ve taksi seçenekleriyle gece-gündüz fark etmeksizin şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Otobüs ve minibüs seferlerinin bir saatten sonra azaldığı otogarda bu bilgileri önceden almak faydalı olacaktır.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculukların taksi ile yapılması çoğu zaman bir lüks olsa da bu durum bazı etkenlere göre değişmektedir. Özellikle kalabalık şekilde yapılan yolculuklarda taksi tercihi diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlara düşmektedir. Taksi ile yolculuğu avantajlı olduğu şehirlerden olan Şanlıurfa da otogarın şehir merkezine yakın konumu da bu seçeneği cazip hale getirmektedir. Eşya çokluğunda da mutlaka tercih edilmesi gereken taksilerde taksimetre kullanılması herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasını da önlemektedir.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın hemen yan yolundan şehir merkezine kartlı olarak binilen otobüs seferleri olan Şanlıurfa'da buradan geçen araçlar çevre illere kadar yolcu taşımaktadır. Otogar ile merkez arası mesafenin kısa olması normalde en uzun sürede yolcu taşıyan otobüslerle dahi kısa sürede ulaşım sağlanmasına neden olmaktadır. Otogar önünden belirli saatlerde geçen otobüslerle yolculuğu tercih edenler binebilmek için biraz bekleyebilirler.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye'nin tüm illerine ulaşım sağlanan büyük, ihtiyaçları karşılayan ve yolcuların memnun kaldığı bir otogarda onlarca seyahat firması bulunmaktadır. Otogara inildiğinde her firmanın kendi biletli yolcularına servis hizmeti verdikleri görülecektir. Bazı koşullar sağlandıktan sonra yolculuğun başladığı bu servislerin en cazip noktaları ücretsiz olmaları ve gece yolcu taşımalarıdır. Servise binmek isteyenler sonrasında problem yaşamamak için en net bilgiyi yolculuk yaptıkları firma muavin ve şoförlerinden alabilirler.

Minibüsler ile Şehir Merkezine Ulaşım

Nüfusu 2 milyondan fazla olan ve ulaşıma çok fazla ihtiyaç duyulan şehirde minibüs kullanımı çok yaygındır. Şahsi araç kullanımında trafik yoğunluğunun yaşanması minibüsleri ön plana çıkarmaktadır. Otogardan şehir merkezine gitmek için hatları bulunan minibüsler hem hızları hem de uygun fiyatları nedeniyle tercih edilmektedir. Otobüs ve servislere göre daha sık seferleri düzenlenen minibüslerle şehir merkezine trafiğin durumuna göre 5-10 dakika arası ulaşım sağlanmaktadır.

Şanlıurfa Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Şanlıurfa Otogarları

Karaköprü Otogarı 0414 313 2686
Esentepe Mahallesi / 63330

Şanlıurfa İlçeleri

Akçakale Birecik Bozova
Ceylanpınar Eyyübiye Halfeti

Şanlıurfa Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 2.073.614

Şanlıurfa Plaka Kodu Kaçtır ?

Şanlıurfa Telefon Kodu ?