Tekirdağ Otobüs Bileti

Tekirdağ Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 1.055.412
Telefon Kodu 282
açık
Tekirdağ Hava Durumu (20 Temmuz)
açık (31°C)
açık"
21 Temmuz
açık (30°C)

Tekirdağ Otobüs Bileti Fiyatları

Tekirdağ Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Oldukça gelişmiş bir il olan Tekirdağ'da sıklıkla sorulardan biri de Tekirdağ şehir merkezine ulaşım konusu hakkındadır. Kalabalık olmayan nüfusu ve düzlük bir coğrafi konumda olması sebebiyle ulaşıma oldukça elverişli bir yer olmasının yanı sıra aynı zamanda bir o kadar da ucuzdur. Durak sayısı fazladır ve neredeyse çoğu araç şehir merkezine götürür. İnsanların çoğu vakit kaybetmemek adına otobüsleri kullanmayı tercih etse de, taksileri ve minibüsleri de görebilmeniz mümkündür. Bu kullanılabilirlik hem yolcuya hem de tabii tüm ile fayda sağlamıştır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Sıklıkla tercih edilen bir araç olan taksiler şehir merkezine gayet hızlı bir şekilde ulaşabiliyor olsa da kimi zaman ücreti fazla çıkardıklarından insanlar arasında şikayet edilen bir konu haline gelmiştir. Bu taksiler diğer araçlara kıyasla daha rahattırlar ve trafiğin yoğun yaşandığı zamanlarda kestirmeden götürebilir ve böylece kişiler şehir merkezine kısa bir sürede ulaşırlar. Aynı zamanda kalabalık olmadığından fazla insanla muhatap olma engellenir ve bu yüzden son zamanlarda kullanımı artmıştır. Bununla beraber şehir merkezine uzak olmayan yerde oturanlar tarafından diğer araçlara kıyasla kullanılabilir duruma gelmiştir.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Günün büyük bir çoğunluğunda insanlar ücreti dolayısıyla otobüsleri tercih eder. İşe gitmek için, herhangi bir geziye gitmek için ya da şehir merkezinde işlerini halledebilmek için durak sayısının fazla olmamasından kaynaklı olarak otobüse binerler. Gerek temizliği olsun gerekse rahatlığı bakımından diğer toplu taşıma araçlarına kıyasla fazla tercih edilebilir hale gelmiştir. Kişilerin kullanabileceği en yararlı öğrenci kartlarının tam bilet fiyatının yarısı kadar olmasıdır. Bu faydalı özellik ile kişiler belli bir biniş sayısına göre para yatırabilir ve bunu diğer sefer sayılarına oranla daha ucuza kapatabilir. Öğrenciye yararlı olan bu sistem son zamanlarda oldukça fazla kullanılmakta olup otobüslerin de popüleritesini arttırdı. Böylelikle günümüzde Tekirdağ yolcuları diğer araçlara kıyasla otobüsleri tercih edebilir hale geldi.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bileti olan yolcular için otobüs firmalarını arayıp öğrenebileceğiniz bir hizmet olan servisler, gerekli gereksiz bütün yükleri taşıyabildiğinden oldukça rahattır. İnsanların ücretli olmayanları kullandıkları bilinir ve bu servisler durak olsun ya da olmasın kişinin dilediği yerde bırakabilir. Yolcuları oldukça rahat ettirdiğinden bazı zamanlar otobüse bile ihtiyaç duyulmamaktadır ve insanlar tarafından oldukça iyi bir alternatif olarak değerlendirilir.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Kalabalığın özellikle minibüslerde olması insanların bu taşıma araçlarını daha az kullanmasını gerektirse de günümüzde bazı yerlerde hala yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu araçlar fiyat bakımından kişinin bütçesini sarsmayacak nitelikte olsa da sefer sayılarının az olması ve bekleme süresinin fazla olması gibi birçok konu sebebiyle insanlar artık rahat edebilecekleri başka bir alternatif arama yoluna gitmişlerdir.

Tekirdağ Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Bursa Otogarları

Osmangazi Otogarı 0224 261 54 00
Terminal cad. demirtaş dumlupınar organize sanayi bölgesi / 16190

Tekirdağ Otogarları

Süleymanpaşa Otogarı 0282 264 05 00
Hürriyet mahallesi / 59030

Tekirdağ İlçeleri

Çerkezköy Çorlu Ergene
Hayrabolu Kapaklı Malkara

Tekirdağ Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 1.055.412

Tekirdağ Plaka Kodu Kaçtır ?

Tekirdağ Telefon Kodu ?