Uşak Otobüs Bileti

Uşak Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 370.509
Telefon Kodu 276
parçalı bulutlu
Uşak Hava Durumu (22 Şubat)
parçalı bulutlu (6°C)
açık"
23 Şubat
açık (10°C)

Uşak Otobüs Bileti Fiyatları

Uşak Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Uşak’a otobüsler aracılığıyla gitmek isteyenlerin merak ettikleri konular arasında uşak şehir merkezine ulaşım için tercih edebilecekleri ulaşım yolları bulunur. Ancak Uşak yolculuğu yapacak olan kişilerin bu konuyu sorun yapmalarına gerek yoktur çünkü otogar şehrin merkezine yakın bir yerde bulunur. Böylelikle otogarda otobüslerinden inen kişiler şehir merkezi içi hizmet veren birden fazla ulaşım yolundan yararlanarak merkeze ulaşabilirler.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak otogarı ile Uşak şehir merkezi arasındaki mesafe 3 km’dir ve bu uzaklık yaklaşık olarak 9 dakikada tamamlanabilir. Otogarın merkeze çok yakın olması otobüslerle şehre gelen kişilerin merkeze dakikalar içerisinde ulaşarak gitmeleri gereken yerlere kolay bir şekilde gitmelerine yardımcı olur.

Uşak merkezine gitmek isteyen kişilerin otogardan ayrılmadan yararlanabilecekleri ulaşım araçları taksi, otobüs, minibüs ve servis araçlarıdır. Bu araçlarla gün içinde ve gece saatlerinde belirli aralıklarla sefer düzenleyerek yolcuların merkeze sorun yaşamadan ulaşmasını sağlarlar. Üstelik otogarın şehre yakın bir konumda olması sebebiyle hangi ulaşım yolu tercih edilirse edilsin ödenen ücret oldukça düşüktür.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Özel taşımacılık hizmetlerinden birisi olarak kabul edilebilen taksiler Uşak’a gelen kişilerin şehir merkezine veya istedikleri yere ulaşmasına yardımcı olurlar. İniş yapan insanlar erken ya da geç fark etmeksizin otogarda her an bir taksi bulup merkeze ulaşmak için kullanabilirler.

Uşak otogarının şehrin merkezine çok yakın olması sayesinde de taksi ile yaptıkları yolculuk için cüzi bir ücret öderler. Ulaşım için taksileri tercih ettiklerinde de taksi kendilerine özel olarak hizmet verdiği için sıkıntısız bir yolculuk yapabilirler.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs insanların Uşak otogarından şehir merkezine gidebilmek için en yaygın olarak tercih ettikleri ulaşım aracıdır. Uşak’ta otogar için hizmet veren otobüs hatları vardır ve bu hatlar belirli aralıklar dahilinde otobüsten inen kişilerin şehrin merkezine ulaşmasına yardımcı olurlar.

Uşak’ta otogarda bulunan yolcuların merkeze gelmesi için hizmet veren otobüs hatları 25, 23, 15, 16 ve 12 nolu otobüs hatlarıdır. Bu hatlar akşam saat 22.00’ya kadar yolcularından otogardan alınıp merkeze getirilmesini sağlarlar ve otobüslerin bu taşımacılık için talep ettikleri ücret şehir içi ulaşımda kullanılan ücretidir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak şehir merkezine gitmek isteyen kişilerin otogarda yararlanabilecekleri ulaşım araçlarından birisi de otobüs firmalarının servis araçlarıdır. Bu servis araçları bilet sahibi yolcularının ücretsiz bir şekilde şehrin merkez noktalarına kadar ulaşmalarına yardımcı olurlar.

Otobüs firmalarına ait servisler belirli aralıklarla hareket eder ve otobüsten inen yolcuların servisleri beklemesi gerekir. Servis araçlarının hareket saatlerini merak eden kişilerin Uşak’a ulaştıkları otobüs firmalarıyla iletişim kurarak servisin ne zaman hareket edeceğini öğrenmeleri gerekir.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüslerden yararlanarak şehir merkezine ulaşmak oldukça kolaydır çünkü Uşak Otogarı’nın önünde merkeze yolcu taşıyan minibüsler geçer. Bu minibüsler Huzurkent, Karakıran, Dikilitaş, Hakkonutları, Sarayaltı, Örnekevler ve Kıbrıs Caddesi durakları için hizmet veren minibüsleridir. Otogarda otobüsten iniş yapan kişiler bu minibüslerden birisini tercih ederek şehrin merkezinde bulunan ilgili duraklarda inebilirler.

Uşak Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Bursa Otogarları

Osmangazi Otogarı 0224 261 54 00
Terminal cad. demirtaş dumlupınar organize sanayi bölgesi / 16190

Uşak Otogarları

Merkez Otogarı 0276 212 1351
Kemalöz Mahallesi, 2. Site Sokak No:18 / 64200

Uşak İlçeleri

Banaz Eşme Karahallı
Sivaslı

Uşak Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 370.509

Uşak Plaka Kodu Kaçtır ?

Uşak Telefon Kodu ?