Yozgat İstanbul Otobüs Bileti

Otobüs Bileti Yozgat İstanbul

Yozgat İstanbul Otobüs Seferi

Seyahat Mesafesi 670 km
Sefer Süresi 7 sa 38 dk
En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 15.519.267
Plaka 34
Telefon Kodu 212 - 216
Yozgat Hava Durumu (12 Ağustos)
açık (22°C)
İstanbul Hava Durumu (12 Ağustos)
açık (27°C)

Yozgat İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları

1+1
02:00
5 sa
05:00
90 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

2+1
06:00
12 sa
08:00
60 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

2+1
12:00
13 sa
14:00
40 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

1+1
05:00
2 sa
07:00
30 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

2+2
03:00
12 sa
05:00
30 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

1+2
13:00
4 sa
15:00
40 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

2+1
03:00
1 sa
05:00
40 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

1+1
09:00
12 sa
11:00
90 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

1+2
03:00
8 sa
06:00
70 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

2+2
13:00
8 sa
15:00
50 TL

Yozgat Otogarı İstanbul Otogarı

Şehir Merkezinden Yozgat Terminaline Ulaşım

Yozgat otogarı, merkeze oldukça yakın bir konumdadır ve ihtiyaca cevap verebilmesi amacıyla yenilenmiş ve yerel ve ulusal otobüs firmaları tarafından kullanılan otogar, çok sayıda yolcuya ev sahipliği yapmaktadır.

Otogar içerisinde yenilenme sonrası birçok imkan getirildiğini görmekteyiz örneğin Market, restoran, hediyelik eşya dükkanları, WC ve ATM’ler gibi ihtiyaç duyulacak yerler mevcut olup merkezi bir konumda olması sayesinde ulaşım konusunda da oldukça rahat olan otogar, kişisel araçlarıyla gidenlerin güzergâhı üzerinde olması durumunda durduğu bir yerdir.

İstanbul Terminalinden Şehir Merkezine Ulaşım

Esenler merkeze yürüme mesafesinde bulunan otogardan şehir merkezine ulaşım oldukça çok yönlüdür. İstanbul Kart adı verilen kartlı geçiş sistemidir ve Metro, metrobüs, otobüs ve vapurlarda bu kartla ulaşım sağlanabilmektedir.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi durağından, gideceğiniz her noktayla taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ile en yakın metrobüs durağı olan Merter'e oldukça hızlı ve ucuza ulaşabilir; buradan toplu taşıma ile yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar kalkışlı olan 83 O ile Taksim’e ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Beşiktaş, Bakırköy, Aksaray gibi noktalara da otogardan otobüs seferleri ile ulaşım mümkündür. Otobüs güzergahlarına ve saatlerine www.iett.istanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Metroyla Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan metroyla Aksaray durağında inip, Kabataş tramvayına binerek, füniküler sistemle Taksim’e ulaşabilirsiniz. Esenler Otogar Metro İstasyonu, Havalimanı, Yenikapı metro hattının tam ortasında yer almaktadır.

Metro ile havalimanı yönünde Merter, Bakırköy, Bahçelievler, Yenibosna, Yenikapı yönünde ise Topkapı, Fatih, Aksaray ve Yenikapı gibi merkezlere ulaşabilirsiniz. Metro ile Şirinevler ya da Merter durağında metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü'nden, Anadolu Yakası'nda yer alan Söğütlü Çeşme’ye kadar birçok noktaya ulaşabilirsiniz.

Topkapı ya da Aksaray duraklarından ise tramvaya geçerek Beyazıt, Eminönü ve Karaköy'den geçerek Kabataş'a ulaşabilir, buradan da kolaylıkla Taksim, Beşiktaş ve Levent gibi merkezlere geçebilirsiniz.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Taksim, Beşiktaş, Levent, Bakırköy, Şirinevler, Avcılar, Beylikdüzü gibi merkezlere servis hizmeti bulunduğu için, ücretsiz servislerden yararlanabilirsiniz.  Seyehat edeceğiniz firmayı arayarak servisler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Harem Otogarı

Harem Otogarı içerisinde Türkiye’nin neredeyse bütün şehirlerine seferler bulunabilir. Bununla birlikte yakın tarihte İstanbul Ataşehir bölgesine açılan yeni terminal Harem Otogarının yükünün büyük bir kısmının ortadan kalkmasına neden olmuştur. İstanbul’un son derece gelişmiş bir ulaşım yapısı olduğundan Harem Otogarına şehir içerisinden pek çok alternatif yol kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Feribot ve Vapur İskelesi Harem Otogarına son derece yakın bir konumda yer alır. Bununla birlikte pek çok farklı minibüs ve otobüs güzergahını da kullanabilirsiniz. Marmaray hattını kullanarak da Harem Otogarına ulaşım sağlamak mümkündür.

Harem Otogarı İletişim Bilgileri

Harem Otogarı Adresi: Selimiye Mah. Üsküdar Harem Yolu Üsküdar/ İstanbul

Harem Otogarı Telefon Numarası: (216) 333 3763

Alibeyköy Otogarı

Türkiye’nin İstanbul şehrinde Avrupa Yakası bölümünün yeni karayolu ulaşımı merkezi olmayı hedefleyen ve bu alanda yapılan çalışmalarla birlikte faaliyet gösteren ulaşım merkezidir. İstanbul Büyükşehir Belediye’sinin ortak firması olan İspark tarafından şehir halkının ve ziyaretçilerinin çok daha kolay şekilde ulaşım hizmeti alması amacı ile tasarlanmıştır.

Kullanıcıların ve firmaların daha rahat hareket edebilmesi adına, açık ve kapalı alanlar, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme- içme mekanları şeklinde tasarlanan Alibeyköy Cep Otogarı bünyesinde yeni firmalar yazıhaneler açmaya devam ediyor. 

Alibeyköy Otogarı İletişim Bilgileri

Alibeyköy Otogarı Adresi: Güzeltepe, Alibeyköy cep otogarı, 34060 Eyüp/İstanbul

Yozgat - İstanbul Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Yozgat Otogarları

Merkez Otogarı 354 212 5808
Karatepe Mahallesi, Fuar Caddesi No:78 / 66100

İstanbul Otogarları

Alibeyköy Otogarı
Samandıra Otogarı
Harem Otogarı 0212 568 99 70

Yozgat İlçeleri

Akdağmadeni Boğazlıyan Çandır
Çayıralan Çekerek Kadışehri

Istanbul İlçeleri

Adalar Arnavutköy Ataşehir
Avcılar Bağcılar Bahçelievler

Yozgat İstanbul Otobüsle Kaç Saat ?

Ortalama 7 sa 38 dk sürmektedir.

Yozgat İstanbul Otobüsle Otobüs Bileti Ne Kadar ?

Yozgat İstanbul Arası Kaç Km ?

Yozgat Seyahat Rehberi

İstanbul Seyahat Rehberi