Adana Otobüs Bileti

Adana Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 2,216 milyon
Telefon Kodu 322
hafif yağmur
Adana Hava Durumu (19 Nisan)
hafif yağmur (24°C)
kapalı"
20 Nisan
kapalı (24°C)

Adana Otobüs Bileti Fiyatları

Adana Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Akdeniz bölgesinin en kalabalık şehirlerinden olan Adana şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyenler için birçok alternatif sunmaktadır. Yer şekillerinin düz olmasından dolayı şehir içi ulaşımı çok gelişmiş olan şehirde toplu taşıma veya bireysel seçenekler bulunmaktadır. Bireysel yolculukla şehir merkezine kiralık araç veya taksilerle gidilen şehirde otobüs, minibüs ve servis seçenekleri de vardır. Her bütçeye uygun şehir merkezine ulaşım seçenekleriyle Adana yolculara farklı seçenekler sunmaktadır.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehirlerarası otogarı tüm firmaları ağırlayan Adana'da otogar merkezi bir konumda ve yol üstünde yer almaktadır. Otogarda indikten sonra merkeze ulaşım sağlamak isteyenler için fiyat ve konfor farkıyla birçok seçenek sunan Adana'da değişen sadece süredir. Günün her saati yolculuk yapmak isteyenler için çok avantajlı olan şehirde 7/24 taksi ve servis hizmeti verilmektedir.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar yolcu sirkülasyonu fazla olan Adana'da birden fazla taksi firması vermektedir. Toplu taşımayı tercih etmeyen, yükü fazla ve konforu tercih edenler için 7/24 hizmet veren taksilerle yolculuk süresi de oldukça kısadır. Özellikle birden fazla kişiyle yapılan yolculuklarda diğer seçeneklerin daha zahmetli olacağından ilk akla gelen yolculuk seçeneği taksiler olmaktadır. Şehir merkezine ulaşımda fiyatlarında uygun olduğu taksilerle yolculuk süresi 15 dakika sürmektedir.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir içi otobüs ağı gelişmiş olan Adana otogarının hemen dışında ana yol üzerinde otobüs durakları bulunmaktadır. Akıllı kartlarla binilen bu otobüslerle şehri farklı noktalarına olduğu gibi merkeze de gitmek mümkündür. Belirli saatlerde geçiyor olmasından dolayı mutlaka önceden saatlerinin öğrenilmesi gereken otobüsler merkeze ulaşım için fiyatı en uygun seçenektir. Merkeze ulaşım için akşam saatlerinden sonra sefer sayısı azalan otobüsler özellikle fazla eşyası ve acelesi olmayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Hemen her firmanın yolculuğu sırasında uğradığı Adana otogarında firmaların kendi yolcuları için servisleri bulunmaktadır. Firma hizmeti olmasından dolayı ücretsiz olan bu yolculuk seçeneğinin tek dezavantajı belirli saatlerde hareket etmesidir. Güvenilir ve konforlu olan bu yolculuk türünde aracın otogar içerisinden hareket ediyor olması yük taşıma konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Merkezde tek bir sabit noktada durmayan servisler farklı noktalarda durmasıyla da yolculara kolaylık sağlamaktadır. Servisler hakkında yolculuk öncesinde firmalardan bilgi alınması şehir merkezine ulaşım süresini kısaltmak için önemlidir.

Minibüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gece 12'ye kadar bulunan seferler ve otogarın hemen yanında araç bulmanın kolaylığı gibi nedenlerden dolayı minibüsler yolcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Gün içerisine her dakika minibüs bulmanın mümkün olduğu Adana'da şehir merkezine ulaşım kısa sürede sağlanmaktadır. Trafiğin yoğun olduğu zamanlarda doluluk oranıyla az da olsa can sıkan minibüslerin güvenilir ve uygun fiyatlı olması yolculara cazip gelmektedir.

Adana Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İstanbul Otogarları

Alibeyköy Otogarı
Samandıra Otogarı
Harem Otogarı 0212 568 99 70

Adana Otogarları

Merkez Otogar 0322 428 2047
Fevzipaşa mahallesi turhal cemal beriker bulvarı

Adana İlçeleri

Aladağ Ceyhan Çukurova
Feke Imamoğlu Karaisalı

Adana Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 2,216 milyon

Adana Plaka Kodu Kaçtır ?

Adana Telefon Kodu ?

Adana Seyahat Rehberi

SaimBeyli Gezilecek Yerler
SaimBeyli Gezilecek Yerler
Pozantı Gezilecek Yerler
Pozantı Gezilecek Yerler
Ceyhan Gezilecek Yerler
Ceyhan Gezilecek Yerler