Bursa Otobüs Bileti

Bursa Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 40 TL
Nüfus 3.056.120
Telefon Kodu 224
hafif yağmur
Bursa Hava Durumu (19 Nisan)
hafif yağmur (18°C)
şiddetli
20 Nisan
şiddetli yağmur (17°C)

Bursa Otobüs Bileti Fiyatları

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Otogarın şehir merkezine çok yakın bir konumda olması şehir merkezine ulaşımı oldukça kolaylaştırırken şehir merkezine gitmek için belediye toplu taşıma araçlarını, ticari taksileri, otobüs firmalarının servislerini ve minibüsleri kullanabilirsiniz. Bursa Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşımda kullanılabilecek en hızlı rota İstanbul Caddesi/ D575/ E881 üzerinden yapılan ulaşımdır ve bu güzergâh ile yaklaşık 16 dakikalık bir yolculuk ile otogardan şehir merkezine ulaşılmaktadır.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni otogarın yanı başına konumlanmış ticari taksi duraklarından şehir merkezine veya şehrin farklı noktalarına gitmek için hızlı ve daha konforlu bir şekilde hizmet alınabilirken 24 saat boyunca hizmet veren ticari taksiler ile ulaşım biraz pahalı olsa da ulaşımın hızlı olması nedeniyle yolcular tarafından tercih edilmektedir.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım, özellikle gece 22.00’dan önce daha sık aralıklarla sefer düzenleyen otobüslerle daha rahat yapılırken bu saatten sonra ise otobüs sefer sayıları azalmaktadır. F/1, 17, 38/B, 38/G, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 17/C, 38/D ve 99 numaralı otobüs hatlarında hizmet veren otobüslere binerek Uludağ, Beşevler, Nilüfer, Çekirge ve Emek gibi semt ve ilçelere de ulaşılabilir ayrıca otobüs ile ulaşımda “Bukart” adı verilen elektronik bilet kullanılmaktadır ve otogardaki büfelerden temin edilebilebilir.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının önemli bir kısmı, şehir merkezine servis hizmeti sunmaktadır ve seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezine servis hizmeti olup olmadığını sorarak, ulaşım planınızı bu doğrultuda yapılabilir.

Minibüsler ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüsler gibi minibüslerle de gece saat 22.00’dan önce şehir merkezine ulaşım sağlanabilirken gece yarısından sonra ise minibüs ile ulaşım hizmeti bulunmaz ayrıca sadece merkeze değil ilçelere de ulaşım minibüsler ile mümkün olup otogara ulaşım için de kullanılabilir.

Bursa Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Bursa Otogarları

Osmangazi Otogarı 0224 261 54 00
Terminal cad. demirtaş dumlupınar organize sanayi bölgesi / 16190

Bursa İlçeleri

Büyükorhan Gemlik Gürsu
Harmancık Inegöl Iznik

Bursa Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 3.056.120

Bursa Plaka Kodu Kaçtır ?

Bursa Telefon Kodu ?

Bursa Seyahat Rehberi

Kestel Gezilecek Yerler
Kestel Gezilecek Yerler
Bursa Gezilecek Yerler
Bursa Gezilecek Yerler
Osmangazi Gezilecek Yerler
Osmangazi Gezilecek Yerler