Çorum Otobüs Bileti

Çorum Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 30 TL
Nüfus 530.864
Telefon Kodu 364
açık
Çorum Hava Durumu (21 Haziran)
açık (25°C)
açık"
22 Haziran
açık (23°C)

Çorum Otobüs Bileti Fiyatları

Çorum Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Çorum otogarı, şehir merkezine çok yakın bir konumda yer almaktadır. Otogarın merkezi bir konumda yer almasından dolayı şehir merkezine de ulaşım oldukça kolaydır. Taksi ve otobüsler ile şehir merkezine ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Taksi ve otobüslerin yanı sıra otobüs firmalarının servis hizmeti ile de şehir merkezine çok kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar üzerinden Çorum şehir merkezine ulaşım son derece kolaydır. Otogarın önünde yer alan durak ile şehir merkezine gitmek mümkündür. Durağa gelen her belediye otobüsü şehir merkezine gitmektedir. Ayrıca otobüs tercih etmek istemeyen kişiler içinde otogar önünde taksiler mevcuttur. Taksiler ile şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Otogardan şehir merkezi otobüs ve taksi ile yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar merkeze oldukça yakındır. Otogarın merkeze yakın olmasından dolayı birçok kişi taksi ile şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır. Otogar ile şehir merkezi yaklaşık olarak 3 kilometrelik bir mesafededir. Mesafenin azlığından dolayı taksi maliyeti de düşük bir fiyatta olmaktadır.

Yükü fazla olanlar, sağlık problemleri yaşayan insanlar ve rahat bir şekilde ulaşım sağlamak isteyen herkes taksi seçeneğini seçmektedir. Otogarın önünde yer alan taksi durağı ile kişiler, taksiye rahat bir şekilde binebilirler. Kısa süre içerisinde rahat bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Özellikle gece geç saatlerde gelen kişiler için kolay bir ulaşım alternatifi olmaktadır.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Toplu taşıma ile şehir merkezine ulaşmak isteyen kişiler içinde büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Otogarın önünde yer alan otobüs durağı ile şehir merkezine ulaşım 10 dakika içerisinde sağlanmaktadır. Otogara gelen her otobüs, şehir merkezine gitmektedir. Ayrıca şehrin belli başlı yerlerine ulaşım, otogar önündeki durak ile kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ancak geç saatlerde il otogarına gelen kişiler için güzel bir alternatif olmayabilir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bileti olan yolcular için servisler şehir merkezine kadar eşlik etmektedir. Otobüs firmalarının ücretsiz olarak hizmete açtığı servisler, yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Servisler, gün içerisinde şehir merkezi ve şehir ilçelerine ücretsiz olarak taşımacılık yapmaktadır. Kolay bir şekilde şehir merkezine ulaşımı sağlayan servisler, güzel bir alternatif sayılmaktadır. Birçok yolcu tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Servis saatleri otobüs firmasının yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için firma iletişim kurmak gerekmektedir.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler, Çorum'da bulunmamaktadır. Minibüs yerine Çorum'da, halk otobüsleri bulunmaktadır. Halk otobüsleri ise akşam 22.00 saatine kadar çalışmaktadır. Çorum ili üzerine gelecek olan kişiler, minibüs ile şehir merkezine ulaşım sağlayamazlar. Ulaşım genellikle; otobüs, taksi ve servisler ile gerçekleşmektedir. Dileyen kişiler ise Çorum ili üzerinde araç kiralayarak istedikleri yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Çorum Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İzmir Otogarları

Bornova Otogarı 0232 472 1010
Kemalpaşa caddesi no: 285/2 / Işıkkent

Çorum Otogarları

Merkez Otogar 0364 213 66 70
Çepni mahallesi yeni sanayi caddesi / 19040

Çorum İlçeleri

Alaca Boğazkale Dodurga
Iskilip Kargı Laçin

Çorum Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 530.864

Çorum Plaka Kodu Kaçtır ?

Çorum Telefon Kodu ?