Denizli Otobüs Bileti

Denizli Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 30 TL
Nüfus 1.037.208
Telefon Kodu 258
parçalı az bulutlu
Denizli Hava Durumu (19 Nisan)
parçalı az bulutlu (22°C)
şiddetli
20 Nisan
şiddetli yağmur (17°C)

Denizli Otobüs Bileti Fiyatları

Denizli Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bir milyonu aşan nüfusuyla Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinden olan Denizli şehir merkezine ulaşım için farklı seçenekler olsa da yürümekte oldukça mantıklıdır. Şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs ve taksilerin çok fazla kullanıldığı şehirde yolculuk fiyatları da diğer illere göre çok uygundur. Şehir merkezi trafiğinin kalabalık olmamasından dolayı hızlı şekilde yolculuk yapan şehirde özelikle yaz aylarında nüfusun artması nedeniyle toplu taşıma kullanımı oldukça artmaktadır.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs terminalinin merkeze çok yakın olmasından dolayı Denizli’de şehir içi ulaşımda kullanılan tüm araçlarla otogardan şehir merkezine gidilmektedir. Merkeze sadece 1,5 kilometre mesafesiyle yolculara büyük avantaj sağlayan bir otogara sahip olan Denizli’de otobüs firmaları tarafından sunulan servis hizmeti de bulunmaktadır. Yolcuların durumlarına göre seçim yapabilecekleri kadar çok ulaşım seçeneği bulunan Denizli otogarından şehir merkezine gitmenin maksimum süresi 15 dakikadır.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından şehir merkezine ulaşımlarda en pratik seçenek ticari taksilerdir. Merkezin yakın olması nedeniyle kalabalığa karışmadan maddi olarak da zorlanmayan yolculuk yapılan taksilerle birkaç dakika içinde istenilen hedefe ulaşılmaktadır. Çok sayıda araç seçeneğiyle geniş bagaj hacmine sahip araçlara binerek uygun fiyatlara otogardan şehir merkezine gitmek mümkündür. Otogarın hemen çıkışında taksi duraklarının bulunmasından dolayı yolcular herhangi bir zaman kaybı da yaşamazlar.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir içi ulaşımlarda olduğu gibi otogardan başlayarak kentin odak noktasına gitmek için de yolcuların çok fazla tercih ettikleri otobüslerden 23 numaralı hatta binmek gerekmektedir. Hali hazırda şehir merkezinin otogara çok yakın olmasından dolayı yolcular kesinlikle gecikmeyle alakalı sorun yaşamazlar. Otobüs hattı çok fazla araç seçeneğinden oluşan Denizli’de otobüslere kart ile biniş yapılmaktadır. Belirli bir saate kadar çalışmaları nedeniyle bazı yolcuların faydalanamadıkları otobüslerin fiyatları öğrenci ve sivillere göre değişiklik göstermektedir.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tüm firmalar tarafından yolcularına tanınan bir hak olan servis kullanımında tercih tamamen müşterilere bırakılmıştır. Ücretsiz olması ve gece saatlerinde de hareket etmesi gibi avantajlara sahip olan bu yolculuk türünde tek problem belirli saatlerde şehir merkezinde yolcu götürülmesidir. Gideceği noktaya geç kalmak istemeyenlerin mutlaka firma personelleri veya Denizli’ye gelinen otobüs görevlilerinden bilgi almaları gerekmektedir. Oldukça güvenilir olan servislerle şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen yolcular 10 dakika gibi kısa sürede yolculuklarını tamamlayabilirler.

Minibüsler ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar çevresinde çok sayıda bulunan minibüslerin üzerlerinde şehir merkezine gittiklerine dair yazılar bulunmaktadır. Servisler dışında şehir merkezine gidilecek en uygun fiyatlı ulaşım seçeneği olan minibüslerle yolculuklar gece saatleri dışında yapılmaktadır. Çok fazla minibüs hattı otogara çalışan Denizli’de ana yola çıkan yolcular hiç zaman kaybetmeden araçlara binerler. Ödemelerin farklı şekillerde yapıldığı minibüsler de kart ve nakit ödemelerde az da olsa farklılıklar bulunmaktadır.

Denizli Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Denizli Otogarları

Merkez Otogar 0258 261 10 88
Sümer mahallesi izmir bulvarı no: 32 / 20020

Denizli İlçeleri

Acıpayam Babadağ Baklan
Bekilli Beyağaç Bozkurt

Denizli Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 1.037.208

Denizli Plaka Kodu Kaçtır ?

Denizli Telefon Kodu ?