Erzincan Otobüs Bileti

Erzincan Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 30 TL
Nüfus 234.747
Telefon Kodu 446
açık
Erzincan Hava Durumu (19 Nisan)
açık (21°C)
kapalı"
20 Nisan
kapalı (20°C)

Erzincan Otobüs Bileti Fiyatları

Erzincan Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Erzincan iline gelen ziyaretçiler için, şehirde faaliyet gösteren birçok Erzincan şehir merkezine ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerin başında hiç şüphesiz tur şirketlerinin sunduğu servis hizmetleri gelmekte, bununla beraber otobüs turları da tercih edilmektedir. Ayrıca tercih edilebilecek her merkeze ulaşım seçeneğinin ayrı avantaj ve dezavantajları bulunmakta, seçeneklerin tamamı farklı kişilere hitap etmektedir. Bu yüzden şehre gelmeden önce merkeze ulaşmak için hangi seçeneklerin daha avantajlı olduğunda göz atmalı ve hangisinin size daha uygun olduğunu öğrenmelisiniz. Böylelikle şehre geldiğinizde, hiçbir problem ve sıkıntı ile karşılaşmadan, minimum düzeyde bekleyerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehre gelmekte olan kişilerin sık şekilde tercih ettiği merkeze ulaşım seçeneklerinden birisi de, gar ve hava limanı yakınlarında faaliyet gösteren taksilerdir. Taksilerin tercih edilme sebebi olarak ise, merkeze hızlı ve konforlu ulaşım sağlıyor olmaları ve ekstra eşya taşıma imkanı sunuyor olmaları gösterilebilir. Buna ek olarak taksiler, diğer ulaşım seçeneklerine göre biraz daha pahalı olarak hizmet vermekte ve bu yüzden otobüslere nazaran daha az tercih edilmektedirler.

Ayrıca şehirde faaliyet gösteren özel araç kiralama şirketleri de bulunmakta ve bu şirketler size şoförlü araç kiralama imkanı tanımaktadır. Üstelik kişi sayısına göre farklı araç seçenekleri sunan bu şirketler, şehre geldiğiniz anda sizi karşılamakta ve gitmek istediğiniz yere sizi hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Fakat bu şirketler, sahip oldukları yüksek fiyatlar ile diğer merkeze ulaşım seçeneklerine nazaran çok daha az tercih edilmektedirler.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşım konusunda en sık şekilde tercih edilen opsiyon belediye tarafından hizmete sokulan otobüslerdir. Çünkü belediye otobüsleri, diğer ulaşım seçeneklerine nazaran çok daha uygun fiyatlar ile tercih edilmekte ve ortalama bir konfor düzeyi sunmaktadırlar. Fakat otobüsler, şehre geldikten sonra belirli bir süre beklemenize sebep olmakta ve eşya taşıma konusunda tolerans tanımamaktadır.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüslerden sonra en çok tercih edilen merkeze ulaşım şekli de, tur firmaları tarafından organize edilen ve yolculara özel olarak sunulan servis araçlarıdır. Servis araçlarının tercih edilmesindeki en büyük neden ise, ekstra bir ücret gerektirmemeleri ve hızlı ulaşım imkan sağlamalarıdır. Ayrıca servislerde, yanınızda getirdiğiniz eşyaları taşmak için de herhangi bir engel bulunmamakta ve belirli bir noktaya kadar eşyalarınızı yanınıza alma imkanı tanınmaktadır.

Minibüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehirde merkeze ulaşım için faaliyet gösteren bir diğer seçenek ise, düzenli aralıklar ile duraklardan yolcu alan minibüslerdir. Minibüsler ise, diğer ulaşım seçenekleri arasında en az rağbet gören ve pek sık tercih edilmeyen ulaşım seçeneğidir. Tercih edilmiyor olmalarındaki temel neden ise, duraklara uzun aralıklar ile uğrayarak beklemelere sebep olmaları ve otobüslere nazaran düşük konfora sahip olmalarıdır.

Erzincan Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Erzincan Otogarları

Yoğurtlu Otogarı 0446 214 16 03
Cengiz topel mahallesi otogar yolu / 24036

Erzincan İlçeleri

Çayırlı Iliç Kemah
Kemaliye Otlukbeli Refahiye

Erzincan Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 234.747

Erzincan Plaka Kodu Kaçtır ?

Erzincan Telefon Kodu ?

Erzincan Seyahat Rehberi

İliç Gezilecek Yerler
İliç Gezilecek Yerler
Erzincan Gezilecek Yerler
Erzincan Gezilecek Yerler
Refahiye Gezilecek Yerler
Refahiye Gezilecek Yerler