Giresun Otobüs Bileti

Giresun Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 448.400
Telefon Kodu 454
parçalı bulutlu
Giresun Hava Durumu (20 Temmuz)
parçalı bulutlu (14°C)
açık"
21 Temmuz
açık (16°C)

Giresun Otobüs Bileti Fiyatları

Giresun Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Giresun Karadeniz bölgemiz de bulunan şehirlerden bir tanesidir. Karadeniz’de bulunan diğer şehirlere oranla daha küçük bir özellik taşıyan Giresun’da ulaşım çok fazla zaman almamaktadır. Ulaşılabilecek en uzak noktaya en fazla kırk-elli dakika da ulaşılabilmektedir. Ulaşımın kısa süresinin yanı sıra coğrafi özellikler bazı sorunlar yaratmaktadır. Dağlık bir alana sahip olan Giresun’da yollar virajlı ve dardır. Bu durum kısa mesafelerde daha fazla zaman harcanmasına sebep olmaktadır. Şehir merkezinden ilçelere ulaşmak çok fazla zaman almazken merkezden köy gibi alanlara ulaşım daha uzun sürmektedir. Peki otogardan Giresun şehir merkezine ulaşım nasıl sağlanmaktadır?

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun otogardan şehir merkezine ulaşmanın pek çok yolu vardır. Özel araçlar, taksiler, servisler ve minibüsler sizleri otogardan alarak şehir merkezine kadar ulaştırmaktadır. Giresun otogar merkeze çok uzak bir konumda olmadığı için hangi araç kullanılırsa kullanılsın ulaşım kısa sürmektedir. Bu durumu olumsuz etkileyen tek etken trafik sorunudur. İşi gidiş ve dönüş gibi trafiğin yoğun olduğu zamanlarda merkeze ulaşmak zaman almaktadır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun otogardan şehir merkezine ulaşım seçeneklerinden biri taksidir. Otogar da bir taksi durağı bulunmaktadır. Bunu dışında şehir merkezindeki taksiler de otogara hizmet vermektedir. Bu sebeple günün hangi saatinde otogarda olursanız olun taksi ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Diğer ulaşım araçlarına göre taksi sizi en kısa sürede şehir merkezine ulaştırmaktadır. Taksiler uygun bagajlara sahip olduğu için valizleriniz de başınıza dert olmaktan çıkacaktır.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun otogardan şehir merkezine ulaşım seçeneklerinden birisi de otobüstür. Otogarın bulunduğun konum nedeniyle giriş ve çıkışlarından otobüs geçmektedir. Otogar civarındaki bütün otobüsler şehir merkezine uğramaktadır. Belli aralıklarla hizmet veren otobüsler günün her saati çalışmamaktadır. Bu yüzden de otogar da bulunduğunuz saat bu araçla ulaşımı etkilenmektedir. Ancak diğer araçlara göre otobüsler çok daha uygun fiyatla sizleri şehir merkezi ulaştırmaktadır.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun otogardan şehir merkezine ulaşım seçeneklerinden birisi de servislerdir. Tercih ettiğiniz firmaların servisleri otogar da bulunmaktadır. Bu servisler sizleri hem şehir merkezine hem de ilçelere ücretsiz olarak ulaştırmaktadır. Servisler daha sık dur kalk yaptıkları için şehir merkezine diğer araçlardan daha uzun süre de varmaktadır.

Minibüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun otogardan şehir merkezine ulaşım seçeneklerinden sonuncusu da minibüslerdir. Tıpkı otobüsler gibi minibüsler de otogardan şehir merkezine ulaşım hizmeti vermektedir. Diğer ulaşım seçeneklere göre daha çok tercih edilen minibüsler aynı zaman da fiyat olarak da uygundur. Bunun yanı sıra günün her saati hizmet vermeyen minibüsler belli bir saatten sonra çalışmamaktadır. Hizmet verdiği süre içerisinde en sık ulaşabilecek araçlardan da birisidir . Aynı zamanda minibüslerin küçük olması hem valiz hem de eşya hem de yolcu taşınmasını kısıtlamaktadır.

Giresun Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İstanbul Otogarları

Alibeyköy Otogarı
Samandıra Otogarı
Harem Otogarı 0212 568 99 70

Giresun Otogarları

Merkez Otogarı 0454 215 01 27
Teyyaredüzü mahallesi, Şehit Tuğgeneral Bahtiyar Aydın caddesi no:10 / 28200

Giresun İlçeleri

Alucra Bulancak Çamoluk
Çanakçı Dereli Doğankent

Giresun Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 448.400

Giresun Plaka Kodu Kaçtır ?

Giresun Telefon Kodu ?

Giresun Seyahat Rehberi

Şebinkarahisar Görülecek Yerler
Şebinkarahisar Görülecek Yerler
Espiye Gezilecek Yerler
Espiye Gezilecek Yerler
Görele Gezilecek Yerler
Görele Gezilecek Yerler