Gümüşhane Otobüs Bileti

Gümüşhane Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 164.521
Telefon Kodu 456
orta şiddetli yağmur
Gümüşhane Hava Durumu (28 Mayıs)
orta şiddetli yağmur (17°C)
açık"
29 Mayıs
açık (19°C)

Gümüşhane Otobüs Bileti Fiyatları

Gümüşhane Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Gümüşhane ilinde ulaşım son derece kolay olmasından kaynaklı olarak, Gümüşhane otogarına inen her yolcu kısa sürede şehir merkezine ulaşmaktadır. Ayrıca Gümüşhane otogarı, şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer aldığından dolayı, yolcular içinde birçok ulaşım alternatifi bulunuyor. Gümüşhane otogarına inen her yolcu şehir merkezine ulaşmak için bu alternatifleri tercih edebilirler ve kısa süre içerisinde şehir merkezine ulaşabilirler. Gümüşhane otogarı üzerinden şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen yolcular için taksi, firma servisleri, minibüsler ve otobüsler bulunmaktadır.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane otogarı üzerinden şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen her yolcu, taksi, minibüs, otobüs ve firmalara ait olan servisleri tercih edebilirler. Birçok alternatif sunan Gümüşhane otogarı, şehir merkezine ulaşım konusunda da yolculara pek fazla sorun yaşatmıyor. Gümüşhane otogarının şehir merkezine yakın olmasından dolayı yolcuların, taksi alternatifini gönül rahatlığı ile tercih etmeleri önemle tavsiye edilir.

Oluşacak olan maliyetin önüne geçen yol mesafesi, sağlık sorunu yaşayan yolcular için taksi alternatifini gönül rahatlığı ile seçim imkanı sağlıyor. Ayrıca otobüs ve minibüsler ile şehir merkezine ulaşım sağlayacak olan kişilerde, kısa süre içerisinde şehir merkezine ve şehrin diğer hatlarına kısa sürede ulaşım sağlayabilirler. Bunların yanı sıra firmalarında ücretsiz olarak hizmete sunduğu servisler, Gümüşhane otogarından Gümüşhane şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın şehir merkezine yakın olmasından dolayı Gümüşhane şehir merkezine ulaşım da sık sık taksiler yolcular tarafından tercih edilmektedir. Mesafenin kısa olmasından kaynaklı olarak taksi tutarı da bir hayli maliyetli olmaktadır ve birçok yolcu tarafından taksi alternatifi tercih edilmektedir. Yükü ağır olan, geç vakitlerde şehir otogarına iniş yapan ve sağlık sorunu yaşayan her yolcu, ulaşım için taksi alternatifini tercih edebilir.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane otogarının hemen önünde, halk otobüslerine ait bir adet otobüs durağı yer alıyor ve yolcuların birçoğu şehir merkezine ulaşmak için otobüslerden yararlanıyor. Şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen her yolcu, halk otobüsleri alternatifinden faydalanarak şehir merkezine ve şehrin diğer hatlarına kısa sürede ulaşım sağlayabilirler.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmaları tarafından hizmete sunulan servisler, biletli otobüs yolcularına ücretsiz bir şekilde şehir merkezine ulaştırma hizmeti vermektedir. Gün içerisinde hizmet veren ücretsiz servisler, şehrin merkezine ve bazı ilçelerine doğru biletli yolcuları ulaştırmaktadır. Gün içerisinde Gümüşhane iline inen yolcular, firmalara ait olan ücretsiz servisler ile şehir merkezine ve birçok yere ulaşım sağlayabilirler.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler ile şehir merkezine ulaşım, Gümüşhane yolcuları tarafından, minibüslere olan yoğunluktan ve sefer sayısının azlığından dolayı pek tercih edilmez. Gün içerisinde şehir merkezine doğru otogar önünden kalkan minibüsler, pek fazla tercih edilmeyen alternatifler arasında yerini almaktadır.

Gümüşhane Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İstanbul Otogarları

Alibeyköy Otogarı
Samandıra Otogarı
Harem Otogarı 0212 568 99 70

Gümüşhane Otogarları

Merkez Otogarı 0456 213 14 32
Hasanbey mahallesi, daltaban sanayi sitesi, 1.blok no:8 / 29000

Gümüşhane İlçeleri

Kelkit Köse Kürtün
Şiran Torul

Gümüşhane Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 164.521

Gümüşhane Plaka Kodu Kaçtır ?

Gümüşhane Telefon Kodu ?

Gümüşhane Seyahat Rehberi

Gümüşhane Gezilecek Yerler
Gümüşhane Gezilecek Yerler
Torul Gezilecek Yerler
Torul Gezilecek Yerler
Kürtün Gezilecek Yerler
Kürtün Gezilecek Yerler