Kilis Otobüs Bileti

Kilis Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 142.490
Telefon Kodu 342
açık
Kilis Hava Durumu (20 Haziran)
açık (38°C)
açık"
21 Haziran
açık (36°C)

Kilis Otobüs Bileti Fiyatları

Kilis Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Tarihi dokusu ve yöresel yemekleriyle dikkat çeken Kilis şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyenler birçok seçenekten faydalanabilirler. Yolcuların tercihlerine göre toplu taşıma ve ticari araçlarla merkeze ulaşım sağladıkları Kilis'te her bütçeye uygun ulaşım aracı bulunmaktadır. Daha rahat bir yolculuk tercih eden yolcular için şehir merkezine sürekli taksilerin bulunduğu şehirde toplu taşımada ise minibüs ve otobüsler bulunmaktadır.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehirlerarası otobüs terminali 2008 yılında faaliyete geçen Kilis'te otogar merkeze sadece 2 km uzaklıktadır. Yolcuların şehir merkezine ulaşımlarının daha kolay olmasını sağlayan bu mesafede yolcular hangi ulaşım aracını seçerlerse seçsinler kısa sürede istedikleri yere ulaşırlar.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Normal durumlarda şehir merkezine ulaşımlarda maddiyatı düşünenler için taksiler son seçenektir. Ama Kilis'te otogar ile şehir merkezi mesafenin çok yakın olması bu yolculuk türünü cazip hale getirmektedir. Uygun fiyatla konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyenler 7/24 otogar içerisinde veya farklı duraklardan çağırdıkları taksilerle ulaşımlarını sağlayabilirler. Yolculuk süresi en fazla 5 dakika olan taksilerde trafik durumuna göre bu sürede ufak değişiklikler olabilir. Mevcut konumuyla taksi tercih edecek olanlara ağır maddi yük oluşturmaması nedeniyle şehre gelen birçok kişi bu seçenek ile şehir merkezine yolculuk yapmaktadır.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yolcu taşımacılığı konusunda gelişmiş bir şehir olan Kilis’te her yere otobüslerle yolculuk yapılmaktadır. Otogar hattında da birden fazla otobüsün hizmet verdiği şehirde gün içerisinde iki yönlü seferler düzenlenmektedir. Akşam saatlerinde sefer sayısı azalsa da otobüsler gece yarısına kadar aktif olarak yolcu taşımaktadır. Para ve kart ile yolculuğun yapıldığı otobüsler ekonomik olmaları nedeniyle yolcular için çok iyi bir seçenektir. Otobüs ile şehir merkezine ulaşmak isteyenler için çok avantajlı bir şehir olan Kilis sakin bir kenttir. Bu nedenle yolcular en fazla 10 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilir oradan da aktarmayla istedikleri yerlere gidebilirler.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Tamamen firmaların yolcularına hediyesi olan servislerin fazla tercih edilmemelerinin tek nedeni çoğu yolcunun bu durumda haberdar olmamasıdır. Ücretsiz olması nedeniyle çok cazip olan yolcu servislerinin saatleri ve güzergâhı hakkında firma yetkililerinden bilgi alınmaktadır. Belirli bir noktaya yolcu taşıması nedeniyle hemen hemen taksi ile aynı sürede şehir merkezine ulaşım sağlanan servislerin tek dezavantajı yolcu kapasitesi dolmadan hareket etmemeleridir.

Minibüsle Şehir Merkezine Ulaşım

Aynı otobüslerde olduğu gibi uygun fiyatla şehir merkezine ulaşım sağlanan minibüslerde para ve kart geçerlidir. Otobüslere oranla daha sık seferi bulunan minibüsleri bekleme süresi de çok kısadır. Rahat ve hızlı bir yolculuk seçeneği olan minibüsler birçok yolcu tarafından tercih edilmektedir. Geç saatlere kadar otogar ile şehir merkezi arasında yolcu taşıyan minibüslerle sağlanan ulaşımlarda yolcular istedikleri yerde inme hakkında sahiptirler.

Kilis Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Kilis Otogarları

Merkez Otogarı 0348 814 20 93
Yavuz Sultan Selim Mahallesi / 79000

Kilis İlçeleri

Elbeyli Musabeyli Polateli

Kilis Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 142.490

Kilis Plaka Kodu Kaçtır ?

Kilis Telefon Kodu ?