Mardin Otobüs Bileti

Mardin Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 30 TL
Nüfus 838.778
Telefon Kodu 482
açık
Mardin Hava Durumu (20 Temmuz)
açık (33°C)
açık"
21 Temmuz
açık (34°C)

Mardin Otobüs Bileti Fiyatları

Mardin Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Mardin merkeze birçok ulaşım imkanı bulunmakla beraber bunlar arasında en fazla tercih edilen ulaşım aracı otobüslerdir. Günümüzde insanların ulaşım ihtiyaçlarını karşıladıkları bu otobüsler Mardin şehir merkezine ve ilçelerine de gitmek isteyen insanlar için aynı hizmeti veriyor. Mardin güzelliğinin farkında olan insanlar bu şehre gitmek ve burada ulaşım sorunu yaşamamak için birçok yolu önceden inceliyor ve tercih ederken de bunlara azami dikkat ediyor. Mardin otogardan şehir merkezine giden otobüsler sayesinde rahatlıkla şehir merkezine gidebilir ve buranın tarihi zenginliklerini görme şansı yakalayabilirsiniz.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin otogarı şehir merkezine yakın olduğu için insanlar ulaşım için kendilerine sunulan opsiyonların birçoğunu farklı nedenlerden dolayı rahatlıkla tercih edebiliyor ve kullanabiliyor. Örneğin mardin şehir merkezine ulaşım konusunda taksiyi tercih edenlerin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazladır. Bunun en temel nedeni söz konusu olan bu insanların çeşitli sağlık sorunlarına sahip olması, yüklerinin ağır olması veya kalabalık olması olabiliyor. Bu nedenlerden dolayı insanlar şehir merkezine yakın olsa da söz konusu ulaşım araçlarından birisi olan taksileri tercih edebiliyor ve sağlıklı bir şekilde yolculuk yapabiliyorlar.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs her zaman için daha az maliyetli ve insanlar için daha güvenli bir iletişim aracı olarak kullanılmış ve tercih edilmiştir. Ulaşım aracı olarak kullanılan bu otobüslerin kullanılmalarındaki nedenler arasında çok az bir maliyete istediğiniz yere gitmeniz veya yolculuğunuzu daha güvenilir şekilde yapmanız sayılabilir. Bütün bu nedenlerin insanlar için önemli ve değerli olduğu düşünüldüğünde insanların sıklıkla söz konusu olan bu otobüsleri tercih etmelerine şaşırmamak gerekir. Otobüs kullanmanın tek dezavantajı otogara geç saatlerde inmeniz ve dolayısıyla da o saatte uygun otobüs seferi bulamamanız olabilir. Ancak bu sorunu da taksiyi tercih ederek rahatlıkla aşabilir ve Mardin merkeze sorunsuz bir şekilde gidebilirsiniz.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşmak için kullanılan bir diğer ulaşım aracı da tercih edilen otobüs firmalarının sahip olduğu servislerdir. Söz konusu olan bu servisler günümüzde otobüs ile seyahat eden insanların çok büyük bir çoğunluğunun tercih ettiği ulaşım biçimidir. Çünkü her şeyden önce tercih ettiğiniz otobüs firmalarının servisleri ücretsiz olmakla beraber gitmek istediğiniz adrese tam olarak sizi götürmek ile mükelleftirler. Bu açıdan bakıldığında da insanların çok büyük bir çoğunluğunun bu servisleri tercih etmelerine şaşırmamak gerekecektir. Siz de Mardin şehir merkezine gitmek için rahatlıkla bu servisleri kullanabilir ve gitmek istediğiniz yere en kısa sürede ve maliyetsiz bir biçimde gidebilirsiniz.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüslerin şehir merkezine gitmek isteyen insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmediklerini ve kullanılmadıklarını görebilirsiniz. Bunun altında yatan en temel etkenlerden birkaçı söz konusu olan bu otobüslerde bekleme süresinin az olması ve yolculuk konforunun diğer ulaşım araçlarından daha düşük olmasıdır.

Mardin Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İstanbul Otogarları

Alibeyköy Otogarı
Samandıra Otogarı
Harem Otogarı 0212 568 99 70

Mardin Otogarları

Merkez Otogarı 0482 212 15 49
Midyat Karayolu, Kamor Mahallesi / 47100

Mardin İlçeleri

Artuklu Dargeçit Derik
Kızıltepe Mazıdağı Midyat

Mardin Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 838.778

Mardin Plaka Kodu Kaçtır ?

Mardin Telefon Kodu ?

Mardin Seyahat Rehberi

Derik Gezilecek Yerler
Derik Gezilecek Yerler
Midyat Gezilecek Yerler
Midyat Gezilecek Yerler
Artuklu Gezilecek Yerler
Artuklu Gezilecek Yerler