Sinop Otobüs Bileti

Sinop Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 218.243
Telefon Kodu 368
az bulutlu
Sinop Hava Durumu (21 Eylül)
az bulutlu (20°C)
kapalı"
22 Eylül
kapalı (25°C)

Sinop Otobüs Bileti Fiyatları

Sinop Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Sinop şehir merkezine ulaşım konusunda oldukça çeşitli imkânlara sahip olmakla beraber, havalimanının şehir merkezine yakın olması, şehir merkezine ulaşımı oldukça kolay hale getirmektedir. Ancak Sinop otogarının şehir merkezine uzak olması taksi gibi ulaşım seçeneklerinin kullanılmasını imkânsız hale getirmektedir. Otogardan, Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular genelde halk otobüslerini veya servisleri tercih etmektedir.

Taksi İle Sinop Şehir Merkezine Ulaşım

Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, havalimanlarından taksi seçeneği ile kolaylıkla şehir merkezine ulaşabilir. Havalimanının şehir merkezine yakın olması oldukça cüzi fiyatlarla taksi seçeneğinin kullanılabilmesine imkân sağlamaktadır. Ancak Sinop otogarının şehir merkezine uzak olması, taksi seçeneği ile şehir merkezine ulaşımın oldukça yüksek fiyatlarla gerçekleşmesine neden olmaktadır, bu sebeple Sinop otogarından şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi seçeneğini tercih etmemektedir.

Otobüs İle Sinop Şehir Merkezine Ulaşım

Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular hem havalimanından hem otogardan toplu taşımayı tercih edebilir. Özellikle yükü hafif olan ve herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan kişiler tarafından otobüs ile şehir merkezine ulaşım sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak otogardan şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için, şehir merkezinin otogara uzak olması nedeniyle otobüsle ulaşım zorunludur. Otobüs durakları havalimanın ve otogarın çevresinde belirli aralıklarla birden fazla olacak şekilde konumlandırılmıştır, bu sebeple otobüs bulma konusunda yolcular sıkıntı yaşamamaktadır. Otobüsle Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, otobüs duraklarında bulunan kart dolum merkezlerinden tek binişlik otobüs biletleri alarak, Sinop şehir merkezine ulaşabilir.

Servis İle Sinop Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs ve uçak firmaları, biletli yolcularına servis imkânı sunmaktadır, bu sayede yolcular Sinop şehir merkezine firmaların servis araçlarını kullanarak ulaşabilir. Servis araçlarıyla Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, servislerin kalkış zamanı, güzergâh bilgisi ve ücreti gibi hususları bilet aldıkları firmayla görüşerek öğrenebilir. Havalimanının Sinop şehir merkezine yakın olması, birçok ulaşım seçeneğine imkân sağlıyor olsa da, otogardan Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için imkânlar kısıtlıdır. Bu sebeple servis araçlarının kullanılması Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için oldukça önemlidir.

Minibüsler İle Sinop Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular için oldukça avantajlı seçeneklerden birisidir, ancak minibüslerin kalkış noktalarının bilinmesi gerekmektedir. Otogardan minibüslerle Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, otogarın karşısında bulunan minibüs duraklarından Sinop şehir merkezine ulaşabilir. Havalimanından minibüs kullanılarak Sinop şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular ise havalimanın dışında yaklaşık olarak 300 metre yukarıda bulunan minibüs duraklarına gitmek zorundadır.

Minibüslerin kalabalık olabilme ihtimalinin bulunması, yükü ağır olan veya sağlık sorunu bulunan kişilerin minibüsle Sinop şehir merkezine ulaşmasını zorlaştırdığından tercih edilmemektedir. Ancak yükü hafif ve herhangibi sorun teşkil edecek durumu bulunmayan yolcular minibüslerle Sinop şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilir.

Sinop Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Bursa Otogarları

Osmangazi Otogarı 0224 261 54 00
Terminal cad. demirtaş dumlupınar organize sanayi bölgesi / 16190

Sinop Otogarları

Merkez Otogarı 0368 260 03 04
Ayancık Yolu Üzeri

Sinop İlçeleri

Ayancık Boyabat Dikmen
Durağan Erfelek Gerze

Sinop Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 218.243

Sinop Plaka Kodu Kaçtır ?

Sinop Telefon Kodu ?

Sinop Seyahat Rehberi

Boyabat Gezilecek Yerler
Boyabat Gezilecek Yerler
Sinop Gezilecek Yerler
Sinop Gezilecek Yerler
Gerze Gezilecek Yerler
Gerze Gezilecek Yerler