Tokat Otobüs Bileti

Tokat Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 45 TL
Nüfus 612.747
Telefon Kodu 356
hafif yağmur
Tokat Hava Durumu (19 Nisan)
hafif yağmur (18°C)
hafif
20 Nisan
hafif yağmur (20°C)

Tokat Otobüs Bileti Fiyatları

Tokat Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Nüfusu her geçen gün artan Tokat şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyenler kişisel tercihlerine göre birçok seçenek bulabilirler. Geniş yollara sahip olan şehirde trafik sorunu yaşanmaması ve şehir içi ulaşım için farklı seçeneklerin olması yolculara önemli avantajlar sağlamaktadır. Şehir içi ulaşımın çoğunlukla halk otobüsleriyle sağlandığı Tokat'ta minibüs ve taksilerle ulaşım içinde çok sayıda imkan bulunmaktadır.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat otogarı eski bir yapı olmasına rağmen genişliği ve firma sayısının fazlalığıyla uzun yıllardır yolcuların isteklerine fazlasıyla cevap vermektedir. Şehir merkezine yakın olmasıyla yolculara avantaj sağlayan bu otogarın merkeze uzaklığı sadece 2 kilometredir. Yürüme uzaklığı olan bu mesafeyi eşyası olan yolcular otogar içi veya dışında bulacakları farklı araçlarla da kısa sürede gidebilirler. Firmalarının da servisleri bulunan Tokat otogarı yolcuların şehir merkezine ulaşmaları için tüm özellikleri taşımaktadır.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara inildiği zaman yolcular kolaylıkla taksilerin hangi noktalarda oldukları görülse de otogarın şehir merkezine yakınlığından dolayı merkezden de araç çağırmak mümkündür. Taksi ile şehir merkezine rahat bir şekilde seyahat etmenin hem süresi hem de fiyat gayet uygundur. Taksilerle yapılan yolculuklarda ortaya çıkan fiyat uygunluğu tamamen otogarla şehir merkezi arasındaki mesafenin kısa olmasıyla alakalıdır. Taksilerin yolculara tanıdığı en büyük avantaj ise günün her saati ihtiyaç duyulan her zaman araç bulmanın ve şehir merkezine ulaşmanın mümkün olmasıdır.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir içinde çok fazla kullanılan otobüsler otogardan şehir merkezine gitmek isteyenler tarafından da çok tercih edilmektedir. Otogar yönünden belirli saatlerde hareket eden 4/H – 4/C – 5/H – 7 – 8 – 9/A – 10 – 11 – 11/A – 12 – 12/H – 14 – 15 numaralı seferlere binenler şehir merkezine ulaşabilirler. Elektronik kartlarla biniş yapılan bu otobüs seferlerinde fiyatlar taksi ve minibüs yolculuklarına oranla çok daha uygun fiyatlara yolculara hizmet verilmektedir.

Servisle Şehir Merkezine Yolculuk

Tokat otogarında peronlar dışında yer alan boyut olarak daha küçük olan servis hizmeti verilen minibüslerle 24 saat aralıksız yolcu taşınmaktadır. Firmaların yolcularına ücretsiz olan servis hizmetleri kalite olarak otobüs ve minibüs seferleriyle aynı özellikte olsa da ücretsiz olmasıyla bir adım öne çıkmaktadır.

Minibüsler ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarla şehir merkezi arasında en fazla hattı bulunan yolculuk seçeneği olan minibüsleri tercih edenler hem uygun hem de kısa sürede seyahat edebilirler. Hem kart hem de paranın geçerli olduğu minibüs için ana yola çıkan yolcular fazla beklemeden şehir merkezine giden bir araç bulabilirler. Bu kadar fazla minibüs hattının otogarla şehir merkezi arasında çalışmasının nedeni otogarın merkezin konumudur. Bu nedenle minibüsler yolcuların şehir merkezine ulaşım için en fazla kullandıkları ulaşım seçeneğidir.

Tokat Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İzmir Otogarları

Bornova Otogarı 0232 472 1010
Kemalpaşa caddesi no: 285/2 / Işıkkent

Tokat Otogarları

Merkez Otogarı 0356 214 22 21
Yeni mahalle / 60200

Tokat İlçeleri

Almus Artova Başçiftlik
Erbaa Niksar Pazar

Tokat Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 612.747

Tokat Plaka Kodu Kaçtır ?

Tokat Telefon Kodu ?