Denizli Adana Otobüs Bileti

Otobüs Bileti Denizli Adana

Denizli Adana Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Seyahat Mesafesi 735 km
Sefer Süresi 9 sa 3 dk
Nüfus 2,216 milyon
Plaka 01
Telefon Kodu 322
Denizli Hava Durumu (19 Eylül)
hafif yağmur (23°C)
Adana Hava Durumu (19 Eylül)
az bulutlu (33°C)

Denizli Adana Otobüs Bileti Fiyatları

2+1
06:00
07 sa
13:00
75 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

1+2
08:00
10 sa
18:00
25 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

1+2
07:00
09 sa
16:00
85 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

2+2
03:00
04 sa
07:00
25 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

2+2
10:00
13 sa
23:00
70 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

2+2
11:00
12 sa
23:00
50 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

2+2
11:00
12 sa
23:00
40 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

1+2
13:00
16 sa
05:00
90 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

1+2
06:00
07 sa
13:00
85 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

2+1
07:00
10 sa
17:00
30 TL

Denizli Otogarı Adana Otogarı

Şehir Merkezinden Denizli Terminaline Ulaşım

Şehir otogarlarının yenilenmesi çalışmalarından, Denizli otogarı da nasibini almıştır. 1970 yılında yapılan ve yeni otogar yapılana kadar hizmet veren eski otogar, şehrin ihtiyaçlarını karşılama konusunda yetersiz kalmasıyla 2014 yılında yeni Denizli Otobüs terminali yapılmıştır.

2011 yılında yapımına başlanan ve 2014 yılında yapımı tamamlanan Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali, yolcuların nitelikli bir şekilde hizmet almaları için tüm detayların düşünüldüğü modern bir otogar olarak dikkat çekmektedir. 35 bin metrekare alana inşa edilen Denizli otobüs terminali, 3 katlı olarak yapılmıştır.

Şehrin otogarından neredeyse ülkenin her yerine otobüs seferlerinin bulunduğu gibi, tüm illerden de Denizli’ye otobüs seferleri vardır. Her gün binlerce yolcunun giriş çıkış yaptığı şehre yakışır bu terminalde, yolcuların özellikle bekleme sürelerinde rahat vakit geçirecekleri ve ihtiyaçlarını giderebilecekleri alanlar bulunmaktadır. Restoranlar, alışveriş için dükkanlar, kafeler ve farklı alanlarla, bir yolcunun anlık olarak ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar düşünülmüştür.

Toplamda 33 perona sahip olan Denizli şehirlerarası otobüs terminali, birçok yerel ve ulusal otobüs firmasının hizmet verdiği kapasitesi yüksek terminallerden birisidir.

Adana Terminalinden Şehir Merkezine Ulaşım

Akdeniz bölgesinin en kalabalık şehirlerinden olan Adana şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyenler için birçok alternatif sunmaktadır. Yer şekillerinin düz olmasından dolayı şehir içi ulaşımı çok gelişmiş olan şehirde toplu taşıma veya bireysel seçenekler bulunmaktadır. Bireysel yolculukla şehir merkezine kiralık araç veya taksilerle gidilen şehirde otobüs, minibüs ve servis seçenekleri de vardır. Her bütçeye uygun şehir merkezine ulaşım seçenekleriyle Adana yolculara farklı seçenekler sunmaktadır.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehirlerarası otogarı tüm firmaları ağırlayan Adana'da otogar merkezi bir konumda ve yol üstünde yer almaktadır. Otogarda indikten sonra merkeze ulaşım sağlamak isteyenler için fiyat ve konfor farkıyla birçok seçenek sunan Adana'da değişen sadece süredir. Günün her saati yolculuk yapmak isteyenler için çok avantajlı olan şehirde 7/24 taksi ve servis hizmeti verilmektedir.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar yolcu sirkülasyonu fazla olan Adana'da birden fazla taksi firması vermektedir. Toplu taşımayı tercih etmeyen, yükü fazla ve konforu tercih edenler için 7/24 hizmet veren taksilerle yolculuk süresi de oldukça kısadır. Özellikle birden fazla kişiyle yapılan yolculuklarda diğer seçeneklerin daha zahmetli olacağından ilk akla gelen yolculuk seçeneği taksiler olmaktadır. Şehir merkezine ulaşımda fiyatlarında uygun olduğu taksilerle yolculuk süresi 15 dakika sürmektedir.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir içi otobüs ağı gelişmiş olan Adana otogarının hemen dışında ana yol üzerinde otobüs durakları bulunmaktadır. Akıllı kartlarla binilen bu otobüslerle şehri farklı noktalarına olduğu gibi merkeze de gitmek mümkündür. Belirli saatlerde geçiyor olmasından dolayı mutlaka önceden saatlerinin öğrenilmesi gereken otobüsler merkeze ulaşım için fiyatı en uygun seçenektir. Merkeze ulaşım için akşam saatlerinden sonra sefer sayısı azalan otobüsler özellikle fazla eşyası ve acelesi olmayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Hemen her firmanın yolculuğu sırasında uğradığı Adana otogarında firmaların kendi yolcuları için servisleri bulunmaktadır. Firma hizmeti olmasından dolayı ücretsiz olan bu yolculuk seçeneğinin tek dezavantajı belirli saatlerde hareket etmesidir. Güvenilir ve konforlu olan bu yolculuk türünde aracın otogar içerisinden hareket ediyor olması yük taşıma konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Merkezde tek bir sabit noktada durmayan servisler farklı noktalarda durmasıyla da yolculara kolaylık sağlamaktadır. Servisler hakkında yolculuk öncesinde firmalardan bilgi alınması şehir merkezine ulaşım süresini kısaltmak için önemlidir.

Minibüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gece 12'ye kadar bulunan seferler ve otogarın hemen yanında araç bulmanın kolaylığı gibi nedenlerden dolayı minibüsler yolcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Gün içerisine her dakika minibüs bulmanın mümkün olduğu Adana'da şehir merkezine ulaşım kısa sürede sağlanmaktadır. Trafiğin yoğun olduğu zamanlarda doluluk oranıyla az da olsa can sıkan minibüslerin güvenilir ve uygun fiyatlı olması yolculara cazip gelmektedir.

Denizli - Adana Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Denizli Otogarları

Merkez Otogar 0258 261 10 88
Sümer mahallesi izmir bulvarı no: 32 / 20020

Adana Otogarları

Merkez Otogar 0322 428 2047
Fevzipaşa mahallesi turhal cemal beriker bulvarı

Denizli İlçeleri

Acıpayam Babadağ Baklan
Bekilli Beyağaç Bozkurt

Adana İlçeleri

Aladağ Ceyhan Çukurova
Feke Imamoğlu Karaisalı

Denizli Adana Otobüsle Kaç Saat ?

Ortalama 9 saat 3 dakika sürmektedir.

Denizli Adana Otobüs Bileti Ne Kadar ?

Denizli Adana Arası Kaç Km ?

Denizli Seyahat Rehberi

Adana Seyahat Rehberi