Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 30 TL
Nüfus 1.154.102
Telefon Kodu 344
açık
Kahramanmaraş Hava Durumu (20 Temmuz)
açık (23°C)
açık"
21 Temmuz
açık (25°C)

Kahramanmaraş Otobüs Bileti Fiyatları

Kahramanmaraş Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Kahramanmaraş şehir merkezi ulaşım konusunda oldukça çeşitli imkânlara sahip olmakla beraber, havalimanı ve otogarın şehir merkezine yakın olması sebebiyle, yolcular Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşma konusunda sorun yaşamamaktadır. Kahramanmaraş havalimanı şehir merkezine 12 km, otogar ise Kahramanmaraş şehir merkezine 7 km’dir. Dolayısıyla taksi, otobüs, servis ve minibüs gibi seçeneklerle Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Taksi İle Kahramanmaraş Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş şehir merkezine, hem otogarın hem de havalimanın yakın olması sebebiyle, yolcular taksi seçeneğini yoğun olarak kullanmaktadır. Taksi ile ulaşımın genel itibariyle yükü ağır ve sağlık sorunları bulunan kişiler tarafından tercih edilse de, bu durum Kahramanmaraş için geçerli değildir. Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşım sağlayan yolcuların geneli taksi kullanmaktadır. Havalimanın ve otogarın içerisinde ve dışında taksi durumları bulunmaktadır, bu sebeple yolcular taksi bulma konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Otobüs İle Kahramanmaraş Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş şehir merkezine halk otobüsleri kullanılarak ulaşmak mümkündür, bu bağlamda havalimanı ve otogarın karşısında otobüs durakları bulunmaktadır. Otobüslerin Kahramanmaraş şehir merkezinin tam içinden geçmesi sebebiyle, yükü hafif olan yolcular tarafından tercih edilmektedir. Halk otobüslerini kullanmak isteyen yolcuların, otobüs biniş kartlarına veya tek kullanımlık biniş kartlarına sahip olması gerektiğinden, otobüs duraklarının çevresinde bulunan kart dolum merkezlerinde tek binişlik kartlar satılmaktadır, aynı zaman da bu merkezler içerisinde otobüs kartı olan yolcular, kartlarını da doldurabilmektedir.

Servis İle Kahramanmaraş Şehir Merkezine Ulaşım

Firmaların yolcularına sunmuş olduğu servis araçları sayesinde, Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular, servis araçlarını kullanarak cüzi miktarlarla Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşabilir. Servis araçları havalimanı ve otogar içerisinden kalkmaktadır, ancak servis araçlarının güzergâhı ve kalkış saatleri gibi bilgilerin yolcular tarafından önceden öğrenilmesi sorun yaşamamak adına oldukça önemlidir. Yolcular, servis araçlarının güzergâhı, kalkış bilgileri gibi hususları öğrenmek için, bilet aldıkları firmayla iletişime geçerek bu bilgilere ulaşabilir. Servis araçları akşam saatlerinde talep nedeniyle kalabalık olabilmektedir, bu sebeple sağlık sorunu bulunan veya yükü çok ağır olan kişilerin servis araçlarını tercih etmesi çok doğru olmayacaktır.

Minibüsler İle Kahramanmaraş Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüs durakları, havalimanı ve otogarın hemen karşısında bulunmaktadır, bu sebeple yükü hafif olan yolcular tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda minibüslerin, Kahramanmaraş şehir merkezinin çeşitli noktalarından geçmesi sebebiyle, şehir merkezinin farklı noktalarına gitmek isteyen yolcular için oldukça avantajlıdır. Minibüs saatleri, sabah ve akşam vakitlerinde 5 dakikada bir olmak üzere hizmet vermektedir, bu sebeple yolcular rahatlıkla minibüslerle Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşabilir. Ancak minibüslerin gece vakitlerinde hizmet vermiyor olması, yolcular için sorun teşkil edebileceğinden minibüs dışındaki ulaşım seçeneklerinin değerlendirilmesi gerekmektedir. Minibüslerin genel itibariyle kalabalık olması, yükü fazla olan yolcular tarafından tercih edilmemesine sebep olmaktadır.

Kahramanmaraş Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Kahramanmaraş Otogarları

Merkez Otogarı 0344 212 34 78
Hacı mustafa mahallesi / 46000

Kahramanmaraş İlçeleri

Afşin Andırın Çağlayancerit
Dulkadiroğlu Ekinözü Elbistan

Kahramanmaraş Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 1.154.102

Kahramanmaraş Plaka Kodu Kaçtır ?

Kahramanmaraş Telefon Kodu ?

Kahramanmaraş Seyahat Rehberi

Kahramanmaraş Gezilecek Yerler
Kahramanmaraş Gezilecek Yerler
Afşin Gezilecek Yerler
Afşin Gezilecek Yerler
Göksun Gezilecek Yerler
Göksun Gezilecek Yerler