Gümüşhane Afyon Otobüs Bileti

Otobüs Bileti Gümüşhane Afyon

Gümüşhane Afyon Otobüs Seferi

Seyahat Mesafesi 1002 km
Sefer Süresi 12 sa 17 dk
En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 729.483
Plaka 03
Telefon Kodu 272
Gümüşhane Hava Durumu (12 Ağustos)
parçalı az bulutlu (19°C)
Afyon Hava Durumu (12 Ağustos)
açık (25°C)

Gümüşhane Afyon Otobüs Bileti Fiyatları

1+1
06:00
13 sa
08:00
30 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

2+2
07:00
2 sa
09:00
40 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

2+2
05:00
8 sa
06:00
30 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

2+2
09:00
2 sa
11:00
40 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

1+1
01:00
2 sa
02:00
30 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

1+1
07:00
12 sa
10:00
60 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

1+1
01:00
12 sa
02:00
50 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

1+1
10:00
7 sa
13:00
90 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

2+1
02:00
12 sa
03:00
80 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

1+1
03:00
7 sa
06:00
40 TL

Gümüşhane Otogarı Afyon Otogarı

Şehir Merkezinden Gümüşhane Terminaline Ulaşım

Gümüşhane bir karayolu ulaşım noktası olarak Bayburt, Giresun, Trabzon, Erzincan gibi şehirlerle komşuluk içerisinde bulunduğundan bir geçiş merkezi görevinde bulunmaktadır. Gümüşhane Otogarına yolculuk yaptığınızda, “Erzincan Otogarı, Giresun Otogarı, Ordu Otogarı, Rize Otogarı, Trabzon Otogarı, Bayburt Otogarı, Çayeli Otogarı, Vakfıkebir Otogarı, Araklı Otogarı, Aşkale Otogarı” gibi diğer önemli ulaşım noktalarına geçiş yapabilirsiniz.

Şehrin nüfusunun düşük olması nedeni ile Gümüşhane Otogarı da buna uygun olarak oldukça küçük bir yapıda tasarlanmıştır. Gümüşhane Otogarı içerisinde yöresel ve bölgesel çalışan otobüs firmaları yer alır. Ancak bu firmalar genel olarak Gümüşhane Otogarına özel olarak sefer düzenleyen firmalardan değil de ülke geneline sefer düzenleyen otobüs firmalarından oluşmaktadır.

Burası tam anlamı ile bir geçiş noktası olarak değerlendirilmiş ve ülkenin farklı noktalarından gelen firmaların geçiş yapması sağlanmıştır. Gümüşhane Otogarı yolcuların ve otobüslerin beklemesi için farklı alanlar, emanet dükkanları, hediyelik eşya dükkanları, kafeler, restoranlar şeklinde tasarlanmıştır.

Afyonkarahisar Terminalinden Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni Afyonkarahisar otogarından şehir merkezine ulaşmak, diğer şehir otogarlarında olduğu gibi bilindik tüm yöntemlerle yapılır ve otogarın şehir merkezine olan mesafesi 3 km uzaklıkta olup, ticari taksiler, servisler, minibüsler ve belediye otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her otogar çevresinde olduğu gibi Afyon otobüs terminali dibinde bulunan ticari taksi duraklarından hizmet alarak şehir merkezine ya da dilediğiniz yere hızlıca ulaşım sağlar, her ne kadar diğer yöntemlere göre biraz daha maliyetli olsa da tam olarak istediğiniz noktaya varmanız ve hızlı ulaşım açısından ticari taksiler ideal seçeneklerden birisidir. Merkeze ulaşmak isteyenler için mesafenin çok uzak olmaması da tercih edilebilir kılmaktadır.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Afyonkarahisar Belediyesi, 24 saat boyunca belediye otobüsleri ile terminalden şehir merkezine ulaşım imkânı sunarken banko noktalarından temin edilen kartlar ile daha ekonomik bir ulaşım da sağlanmaktadır. Gece saatlerinde otobüs seferleri biraz daha seyrek olsa da genellikle otobüs firmalarının şehre iniş saatlerine yakın aralıklarda otobüs seferleri yapılarak daha hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaya çalışılmaktadır. Gündüz vakitlerinde ise, doğal olarak otobüs seferleri daha sık ve kısa aralıklarla yapılır ve otogar dışında yer alan duraklardan merkez istikamete gidebileceğiniz gibi şehrin ilçelerine de gidişler mümkündür.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan merkeze ulaşım için tercih edilen yolcu servisleri, otogara ulaşım için de tercih edilir, otogarın kendine ait servislerinin de bulunması ve her yarım saatte bir hizmet vermesi sayesinde oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlanırken otogara ve firmalara ait bu yolcu servisleri tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet verir. Otogara ulaşım için kullanacak olanların otobüs saatlerinden ortalama 1 saat daha erken otogara varacağını dikkate alması faydalı olacaktır.

Minibüsler ile Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler gece saat 23’e kadar hizmet vermektedir ve çok sayıda minibüs aktif olarak çalışırken otogar dışındaki yollardan geçen minibüslerden gitmek istediğiniz yere en uygun olanını seçerek ulaşım sağlayabilir, merkeze ulaşım için kullanabileceğiniz gibi ilçelere ulaşım için de oldukça ekonomiktir ve tercih edilebilir.

Gümüşhane - Afyon Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Gümüşhane Otogarları

Merkez Otogarı 0456 213 14 32
Hasanbey mahallesi, daltaban sanayi sitesi, 1.blok no:8 / 29000

Afyon Otogarları

Merkez Otogar 0272 229 90 10
Ertuğrul gazi mahallesi / güvenevler

Gümüşhane İlçeleri

Kelkit Köse Kürtün
Şiran Torul

Afyonkarahisar İlçeleri

Başmakçı Bayat Bolvadin
Çay Çobanlar Dazkırı

Gümüşhane Afyon Otobüsle Kaç Saat ?

Ortalama 12 sa 17 dk sürmektedir.

Gümüşhane Afyon Otobüsle Otobüs Bileti Ne Kadar ?

Gümüşhane Afyon Arası Kaç Km ?

Gümüşhane Seyahat Rehberi

Afyon Seyahat Rehberi